Ugreen USB Ethernet RJ45 Dönüştürücü ve USB Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çoklu Kullanım

Ugreen USB ethernet dönüştürücü ve USB çoklayıcıyı bilgisayarlarınıza USB girişiyle bağlayarak, RJ45 ethernet girişiyle internet bağlantınızı, USB 2.0 portlarını kullanarak klavye, mouse, yazıcı vb. cihazlarınızı aynı anda kullanabilmenizi sağlar. 

Uyumluluk

10/100Mbps ethernet hızlı ağ desteği sunan Ugreen çoklayıcı, Nintendo Switch, Wii, Windows Surface Pro, 8/7/Vista/XP,Macbook Air, Mac OS X10.11 ve üstü, Linux 3.x /2.6.x ile uyumludur. 

Özellikler

  • Ürün Kodu: 20264
  • Giriş: USB erkek
  • Çıkış: RJ45 (Lan), 3xUSB 2.0 Portu
  • Ethernet: 10/100Mbps
  • 100 Mbps'e kadar hızı destekler
  • Malzeme: ABS
  • Portlar: 3 x USB 2.0, 1 x RJ45 Ethernet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.