Maximum kart ile taksitli alışverişlerde şimdi al, Eylül’de ödemeye başla!

İndirim Bitmesine
12 Gn 15 Sa 46 Dkk
kaldı.

Maximum kart ile 1-31 Ağustos tarihleri arasında Turkcell Pasaj üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde bir ay taksit erteleme fırsatı!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Katılım Kriterleri

  • 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Turkcell Pasaj’dan yapacağınız 2-10 ay arası taksitli işlemlerde vade farksız 1 ay taksit erteleme fırsatı sunulmaktadır.
  •  Kampanya kapsamında banka tarafından taksitli işlemlere 1 ay erteleme işlemi alışveriş sonrasında hesaba yansıtılacaktır. Ödeme adımında 2 ve10 arası taksitlerde kampanya uygulanacak olup, 10 üzeri taksitlerde ve peşin alımlarda geçerli olmayacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği taksit yapamayan kategorilerde kampanya geçerli değildir.
  • Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles Black, Maximum Genç kartları dahildir. Business kartlar artı taksit kampanyasına dahildir.
  • Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, peşin alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan elektronik eşya alımlarında 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve bilgisayar alımlarında 12 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • İş Bankası ve Turkcell kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

​Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 1-31 Ağustos 2022​ tarihleri arasında geçerlidir.​

​Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katılan ve Turkcell Pasaj’dan alışveriş yapan İş Bankası müşterileri​