Polk Audio Magnifi Max 3.1 Bluetooth Soundbar ve Wireless Subwoofer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Polk SDA Surround Ses Teknolojisi

Polk SDA Surround Ses Teknolojisi Polk Stereo Dimensional Array (SDA) Surround Ses Teknolojisi, Polk Magnifi Sounbar’lara özgü üretilmiş bir teknolojidir. Bu teknoloji, sesi tüm ayrıntıları ile daha doğal ve çok boyutlu olarak iletir.

Birden Çok Dahili Ses ve Bağlantı Sistemi

Polk Audio Magnifi Max Soundbar, yerleşik Chromecast özelliğinin yanı sıra, HDMI, 4K HDR (HDCP 2.2), Dolby Audio, DTS DigitalSurround, Bluetooth, Google Assistant ve wi-fi gibi ses ve bağlantı sistemleri ile de tam uyumlu bir cihazdır.

Maksimum Performans Sağlar

Polk Audio Magnifi Max 3.1 Kanallı Bluetooth Soundbar ile evinizde muhteşem bir ev sinema sistemi oluşturun. Maksimum performans sunan bu soundbar sistemi, diğer soundbar modellerine göre daha büyüktür ve daha dinamik ses akışı sağlar. Film ya da bir spor karşılaşması izlerken, müzik dinlerken sesi çok daha canlı hale getiren Magnifi Max, patentli SDA surround ve Polk VoiceAdjust teknolojisine sahiptir.

Odayı Sanal Surround Ses ile Doldurun

Magnifi Max Soundbar, 7 sürücü içerir ve bir de kablosuz bir subwoofera sahiptir. Bu hoparlörlerin tamamı bir araya geldiğinde çok boyutlu sanal bir surround ses oluşturur. Bir odayı doldurabilecek kadar güçlü ses çıkışı sunan Magnifi Max, 5.1 Dolby Digital, DTS ve özel Polk SDA surround teknolojisi ile uyumludur.

İster Televizyon Ünitesinde Kullanın İsterseniz Duvara Monte Edin

Magnifi Max Soundbar, 109,22 cm uzunluğunda, 5.3 cm genişliğindedir ve televizyon ünitesinin üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.Soundbar'ın arkasında yer alan montaj yuvası ile cihazınızı düz bir yüzeye de kolayca monte edebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Bir Ev Sinema Sistemi

Polk Audio Magnifi Max 3.1 Soundbar ve Wireless Subwoofer, wireless özellikli harici subwoofera sahip, HD ve 4K televizyonlar ile uyumlu bir soundbardır.Her durumda dinamik ve güçlü ses sağlayan Polk Audio Magnifi Max Soundbar, dahili chromecast özellikli ev sinema sistemidir. Yerleşik chromecast özelliği sayesinde sounbarınızla, Google Play Müzik, Amazon Müzik HD, Apple Müzik, Roon, Qobuz, Spotify, Tidal ve daha birçok platformdan en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Polk VoiceAdjust Teknolojisi

Polk VoiceAdjust Teknolojisi Polk VoiceAdjust Teknolojisi, özellikle film, dizi ya da bir program izlerken diyalogların daha net ve canlı duyulmasını sağlar. Bu özellik sayesinde izlediğiniz şey, her ne olursa olsun tek bir kelimeyi bile kaçırmazsınız.

Teknik Özellikler

  • Frekans aralığı : 35Hz - 20kHz
  • Ses Formatı : DOLBY DİJİTAL ve DTS Digital
  • Toplam Güç (Watt) : 340 W (soundbar: 180 W, subwoofer: 160 W)
  • Wifi protokolü : 802.11 a/b/g/n/AC - 2,4 GHz ve 5 GHz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLK AUDİO MAGNİFİ MAX 3.1 BLUETOOTH SOUNDBAR VE WİRELESS SUBWOOFER
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
BELİRTİLMEMİŞ
Çıkış Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth Versiyon
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Polk Audio
Henüz yorum yok