Anker Soundcore Icon IP67 Mini Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her An Yanınıza Alın!

Anker Soundcore Icon IP67 mini hoparlör, her an yanınızda taşımak için ideal. Yaklaşık 181 g ağırlığı sayesinde seyahatleriniz sırasında valize koyabilir ya da gezintilerde yanınıza alabilirsiniz.

İki Icon Mini’yi Bağlayın

Eğlenceyi ve müziği iki katına çıkarmaya ne dersiniz? Kablosuz özelliği ile Anker Icon Mini hoparlörden iki adede kadar aynı anda çalabilirsiniz. Tek cihazla eşleştirdiğiniz iki ürünü, Bluetooth ile bağlayabilirsiniz. Böylelikle daha güçlü stereo ses sayesinde müziğin duygusunu her yerde hissedersiniz.

Kesintisiz Müziğin Tadını Çıkarın!

Güçlü dahili pili sayesinde Anker Icon Mini kablosuz hoparlörle yaklaşık 8 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için tek bir şarj ile saatler boyu partinin tadını çıkarın!

Dahili Mikrofonla Sesli Görüşme

Anker Icon Mini Bluetooth hoparlör ile müzik listenizi dinlerken cep telefonunuz çalarsa aramalara cevap verebilirsiniz. Böylelikle  dahili mikrofon özelliği sayesinde akıllı cihaza geçiş yapmadan işlerinizi hallederken arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Üstün Toz Dayanıklılığı

Kamp yaparken tozun toprağın içinde misiniz? Plajda kumların arasında sevdiğiniz şarkıları dinlemek mi istiyorsunuz? O zaman Anker Icon Mini ile tanışın! Üstün toz dayanıklılığı sunan kılıfı sayesinde her an her yerde yüksek performansını korur.

Suya Dirençli Kılıf

Arkadaşlarınızla beraber yaz yağmuruna yakalandığınızda ya da deniz kenarında takılırken müziğe ara vermeyin! IP67 seviyesinde su direncine sahip kılıf sayesinde Anker Icon Mini kendini zorlu koşullardan korur.

İşlevsel Tasarımıyla Kolay Kullanım

Akıllı cihazlara Bluetooth aracılığı ile senkronize olabileceğiniz Anker Icon Mini, işlevsel ses tasarımıyla kullananları büyüler. Bunun için kolay ulaşılabilir yönetim tuşlarıyla hakimiyet daima sizde olur.

İster Yerleştir İster As!

Anker Icon Mini hoparlör taşınabilir olması için askısıyla birlikte geliyor. cihazı koymak için müsait bir zemin bulamadıysanız endişelenmeyin! Asma kordonu sayesinde ister ağaç dalına, ister kemerinize asarak müziğe devam edebilirsiniz.

Özellikler

 • Marka: Anker
 • Model: Icon Mini
 • Boyutlar: 5.1x4.3x2 inç
 • Ağırlık: 6.4 ons, yaklaşık 181 g
 • Güç: 3 W
 • Ses: Stereo
 • Pil: 8 saat (çalma süresi)
 • Dayanıklılık: IP67 suya  ve toza dayanıklı kılıf
 • Sürücüler: 1x Yüksek performanslı
 • Dahili Mikrofon: Var
 • Aksesuarlar: Çıkarılabilir asma kordonu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.