Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose 28mm Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Saçlarınız Çok Değerli

Ventoso Premium yeni tasarlanan inci kahvesi ve şampanya pembesi renkleri ile saç şekillendirmeyi farklı bir boyuta taşır. Şık tasarımının yanı sıra, saçınıza gösterdiği özen ile dikkat çeker.

Özel Tasarım Kutusu ile Her Zaman Yanınızda

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose seramik kaplı profesyonel saç maşası, özel olarak tasarlanan saklama kutusuna sahiptir. Böylece ürünü kullanmadığınızda oldukça şık kutusunda güvenle saklanabilir.

Premium Seramik Kaplama

Özel premium seramik kaplaması ile saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda ısıdan kaynaklı zarar görmesinin de önüne geçer.  28mm kalındığında ve 182x28mm çapındaki saç maşası, saçınızda harika bukleler oluşturmak için en uygun kalınlıkta üretilir. ince veya kalın telli farketmeksizin tüm saç tiplerinde aynı mükemmel sonucun alınmasını sağlar. Isıyı yüzeye eşit şekilde dağıtan seramik kaplama, saçlarınızın yanmasını engeller.

Maşanız 30 Saniyede Kullanıma Hazır

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose, 30 saniyede çok hızlı bir şekilde ısınarak kullanımınıza hazır hale gelir. Zamanı kıymetli olan kadınlar için biçilmiş kaftan olan ürün, yüksek performansı ile göz doldurur.

220 Dereceye Kadar Isınma İmkanı

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose saç maşası kullanıcısına 160C-220C aralığında ısı ayarı yapılma imkanı tanır. Saç tipine ve yoğunluğuna göre istenen ısıya getirerek şekillendirme yapılabilir. Ürünün fazla ısınmasını engellemek amacıyla ısıyı sabit tutmak için PTC heater donanımını barındırır.

LED Gösterge ile Kontrol Sizde

Saç maşasının yüzeyinde bulunan LED gösterge sayesinde cihazın ısı derecesini kontrol edebilir ve tuşlar yardımıyla istenen ısı seviyesine kolaylıkla getirebilirsiniz.

Özel Yanmaz Metal Ayak

Ventoso Premium 28 mm saç maşası, saç şekillendirme sonrasında veya işlem sırasında güvenle bırakılması için özel yanmaz metal ayaklar barındırır.

360 Derece Dönebilen Kablo

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose saç maşası, 2.5 metre uzunluğunda 360 derece dönebilen kabloya sahiptir. Bu sayede işlem sırasında kablonun dolanmasının önüne geçilir.

Özellikler

  • Maksimum Sıcaklık: 220C
  • Maşa Çapı: 28mm
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Plaka Materyali: Seramik
  • Çoklu Gerilim Seçeneği: (100V-220V)
  • Otomatik Kapanma: 60dk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EPS368A
İyon Özelliği
YOK
Üretim Yeri
Çin
Dijital Ekran
YOK
En Düşük Isı
160 DERECE
En Yüksek Isı
223 DERECE
Isı Kademesi
VAR
Isı Ayarı
VAR
Hızlı Isınma
VAR
Kilit Sistemi
YOK
Sesli Uyarı
YOK
Otomatik Kapanma
VAR
Plaka Malzemesi
SERAMİK
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VENTOSO
Henüz yorum yok