Sepet 0

Babyliss Saç Şekillendiriciler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Saç Stilinizi Teknoloji ile Şekillendirin: Babyliss Saç Şekillendiriciler

Babyliss, saç şekillendirmeyi hızlı, zahmetsiz, sağlıklı ve eğlenceli hâle getirir. Babyliss saç şekillendirici modelleriyle dilediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Saçlarınızı kurutur, hacimlendirir, tarar, düzleştirir ve istediğiniz oranda dalgalandırırsınız. Hayalini kurduğunuz tüm modelleri elde edebilirsiniz. Döner başlıklarla zahmet çekmez, hava üflemeli cihazlarla yüksek ısıdan kurtulur ve setler sayesinde farklı fonksiyonlara sahip olursunuz. Ergonomik ve şık tasarımlara sahip bu şekillendiricileri uzun yıllar güvenle kullanırsınız.

Dalgalarınızı ve Buklelerinizi Babyliss Saç Şekillendiriciler ile Yaratın

Babyliss, göz alıcı dalgalar ve bukleler için farklı modeller sunar. Örneğin 32 mm ekstra büyük gövdeli maşayla iri dalgalar elde edebilirsiniz. Hem doğal hem de göz alıcı görünmek istediğiniz günlerde bu maşayı kullanabilirsiniz. İri dalgalı saçlarınızı dilerseniz açık bırakır veya farklı model ya da aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Daha da iri dalgalar için 38 mm gövdeli maşayı tercih edebilirsiniz. Özellikle kalın telli ve kolay şekil alan saçlar, bu maşayı sevebilirler. 38 mm maşayı kahküllerinizi şekillendirmek amacıyla kullanmanız da mümkündür.

Orta – iri dalgalar arayanlar 25 mm maşayı tercih edebilirler. Bu maşanın yarattığı dalgalar, çoğunlukla saçın ortasında ve uçlarında yoğunlaşır. Daha ince dalgalardan hoşlananlar 19 mm maşayı kullanabilirler. Orta kalınlıkta dalgalar hem günlük hem de özel kullanıma uygundur. Su dalgası gibi incecik dalgalar ve kıvırcığa yakın bir görünüm arzuluyorsanız 13 mm maşayı tercih edebilirsiniz. Böylece lülelerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kendi içinde kıvrılmadan şelale gibi akan dalgalar elde etmek isterseniz wag maşalara yönelebilirsiniz. Babyliss wag maşalar, üç adet silindir plakayla en doğal su dalgalarına ulaşmanıza yardımcı olur. Bukle bukle görünen ince dalgaları sevenler ise curl styler cihazını tercih edebilirler. Tutamları tek tek sarmayı gerektirmeden dalgalandıran bu maşayı özellikle ince telli saçlar sevebilir. Sarma gerektirmeyen bir diğer ürün, Babyliss otomatik saç maşasıdır. Cihazın saç tutamını kavramasının ardından bukleniz hazır olur. Bu cihaz, daha ince ve belirgin dalgalar sunar.

Bukle yaratmanın tersine mevcut dalgalarınızdan kurtulmak istiyorsanız Babyliss saç düzleştiricileri inceleyebilirsiniz. Ultra hızlı düzleştirici ile dakikalar içinde jilet gibi saçlara sahip olursunuz. Keratin bakım yapan plakalara sahip modeller sayesinde saç sağlığınızı korursunuz. Taraklı veya doğrudan fırça tasarımına sahip düzleştirici cihazlar ise hem zamandan kazanmanıza hem de fön görünümüne ulaşmanıza yardımcı olur.

Çeşitli Uç Seçenekleri Sunan Babyliss Saç Şekillendiriciler ile Kendi Stilinizi Oluşturun

Babyliss saç şekillendirme seti çeşitleri, tek cihazla farklı modeller elde etmenizi sağlar. Üçlü saç maşası setinde farklı başlıkları bir arada bulabilirsiniz. Hangi kalınlıktaki maşayı alacağınız konusunda kararsız kalırsanız bu seti alabilirsiniz. Maşa seti içerisindeki konik başlıkla kalıcı ve belirgin bukleler elde edersiniz. Kıvrımlı başlık ise su dalgası yapabilirsiniz. Oval başlıkla ise saçınıza hacim kazandırabilirsiniz.

Babyliss’te daha fazla parçaya sahip setler de bulunur. Bu parçaları aynı motor gövdesine takarak kullanabilirsiniz. Kurutma başlığıyla saçın nemini alırsınız. 38 mm fırça ile hem saçları dolgunlaştırır hem de şekillendirirsiniz. 20 mm yumuşak kıl fırçalı başlıkla diplere hacim vererek krepe etkisi yaratırsınız. Düzleştirici başlıkla dalgalarınızdan kurtulursunuz. Konik başlık ile maşa yapabilirsiniz. Düz fırçalar ile mükemmel tarama sağlayabilirsiniz. Bu setlerin içinde saç tipinize ve kullanmak istediğiniz modellere uygun daha birçok başlığı bir arada bulmanız mümkündür.

Hassas Kontroller: Babyliss Saç Şekillendiriciler ile Saç Tipinize Uygun Sıcaklık Ayarları

Babyliss saç maşaları ve düzleştiricilerinin çoğu 235 santigrat dereceye kadar ısınabilirler. Bu cihazların en düşük ve yüksek sıcaklık değerleri arasında yaklaşık 100 santigrat derece fark bulunur. Böylece dilediğiniz ayarı seçmekte özgür olursunuz. Farklı ısı kademeleri sayesinde saçınıza en uygun sıcaklığı seçersiniz. Saçınız zor şekil alıyorsa düşük ısılarda zaman kaybetmezsiniz. Hızlı şekil alıyorsa yüksek ısılarla saçınızı yakmak zorunda kalmazsınız. Saçınızın hem şeklinin hem de sağlığının kontrolünü tamamen elinizde tutarsınız.

Babyliss saç şekillendiriciler arasında ısı ile değil, havayla çalışan modeller de mevcuttur. Isıdan kaçınmak isteyenler Babyliss hava üflemeli saç şekillendiricileri kullanabilirler. Bu cihazların içinde bir fan sistemi bulunur. Elektrik kaynağından aldıkları güç ile fanı çalıştıran cihazlar, yarattıkları hava akımıyla saç tellerinin elastikiyet seviyesini geçici olarak değiştirirler. Böylece yüksek ısı kullanmadan saçı şekillendirmiş olurlar.

Hava üflemeli cihazların birçok başlığı dönebilir niteliktedir. Babyliss döner başlıklı saç şekillendiriciler, ısıyı ve hava akımını dengeli dağıtırlar. Böylece saçın şekillenirken kurumasını önlerler. Üstelik bu modellerde soğuk hava üfleme özelliği de bulunur. Saçın hacmini korumak ve elektriklenmesini önlemek için soğuk havayı kullanabilirsiniz. Babyliss şekillendiriciler ile yüzde yüz kontrol sağlarsınız.

Yüksek Performans ve Dayanıklılık ile Uzun Süreli Kullanım Sunan Babyliss Saç Şekillendiriciler

Babyliss saç şekillendiriciler, uzun süreli kullanım imkânı sunarlar. Zira bu cihazlarda dayanıklı malzeme ve kaliteli elektrik aksamı kullanılır. Açıldığı an kullanıma hazır olan cihazlar, uzun süre prizde beklemek zorunda kalmazlar. Farklı voltajlarda kullanılabilirler. Böylece kısa devre ve benzeri risklerin önüne geçer. Hem cihazın ömrünü uzatır hem de güvenli kullanım sağlar. Bu sayede Babyliss saç şekillendirici setleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkün olur.

Şık ve Ergonomik Tasarıma Sahip Babyliss Saç Şekillendiriciler ile Tarzınızı Gösterin

Saç şekillendirmenin en zahmetli yanlarından biri, ellerin sürekli yukarıda durmasıdır. Bu pozisyon, kısa süre içinde yorulmanıza sebep olur. Ağır ve kullanışsız makineler ise işinizi daha da zorlaştırır. Babyliss şekillendiriciler, ergonomik tasarıma sahiptir. Tüm maşa, düzleştirici ve set ürünlerinin gövdeleri kolay kavranır özelliktedir. Ele oturur, bileğin doğru açıda kalmasını sağlar ve ağırlık yapmazlar. Babyliss döner fırçalı saç şekillendiriciler ekstra konfor sunar. Bu cihazları yalnızca saçınızda gezdirmeniz yeterlidir. Ayrıca şekillendiricilerin uzun ve 360 derece döner kabloları da size pozisyon özgürlüğü sunar.

Babyliss şekillendiriciler, ergonominin yanı sıra şıklık da sunar. Metalik detayları, kıvrımlı gövdeleri, ve farklı renkleriyle dikkat çekerler. Bu cihazların mavi, pembe, mor, siyah, gri, bakır ve gold gibi birçok rengi bulunur. Sevdiğiniz renkleri seçerek stilinizi yansıtmanız mümkün olur.

Babyliss Saç Şekillendiricilerden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Şekillendirici alırken dikkat edilmesi gereken birçok özellik vardır. Elbette en başta saçınızın ihtiyaçlarını ve şekillendirme zevkinizi gözetmeniz gerekir. Babyliss şekillendirici alırken aşağıdaki özelliklere dikkat etmeniz mümkündür.

  • Şekillendirici türü (Düzleştirici, maşa, wag vs.)
  • Parça sayısı (Tekli, ikili veya set)
  • Isı kontrolü (Babyliss üflemeli saç şekillendirici veya ısıl modeller)

Bu üç özellik, seçiminizi genel hatlarıyla sınırlar. Ardından spesifik isteklerinize yönelebilirsiniz. En son tasarım özelliklerini de göz önünde bulundurarak bir karar verebilirsiniz.

Işıltılı ve Sağlıklı Görünüm Sunan Babyliss Saç Şekillendiriciler Turkcell Pasaj’da!

Babyliss şekillendiricileri Turkcell Pasaj’daki saç bakım ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcıların yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Modeller arasında kararsız kalırsanız karşılaştırma modunu açabilirsiniz. Üstelik Babyliss saç şekillendirici fiyatlarını da Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme yöntemlerinden birini seçerek istediğiniz ürünü hemen satın alırsınız. Ücretsiz kargo ile günler içinde saçlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​