PS5 FIFA 21 Standard Edition

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Oyun Konsollarına Uyumlu

FIFA 21 oyununun tüm yeniliklerini doyasıya deneyimlersiniz. Konsolların gelişmiş teknolojileri ile bir araya gelen gerçekçi deneyimler, hissiyatınızı zirveye ulaştırır. Size ultra gerçekçi maç, sahneler ve stadyumun tadını çıkarmak kalır.

Ortak İlerlemenin Gücü

FUT Club ve VOLTA FOOTBALL kadrolarını ve ilerlemenizi aktarma yaparak, cihaz değişiminde sıfırdan başlama zorunluluğunu ortadan kaldırır. Emeklerinizi ve tranferlerinizi koruyarak başarınızın daim olmasını sağlar.

Yeni Neslin Büyüleyici Özellikleri

PS5 FIFA 21 Standard Edition oyununda yükleme süresi ışık hızına çıkar ve gecikmeleri azaltır. İster Kick-Off ister Kariyer modunda oynayın, stadyum her daim hızlı yüklenir ve dikkat dağılmadan maça başlayabilirsiniz.

Favori Oyun Modunuzu Belirleyin

Bir sonraki seferde oyunu açtığınız anda favori modunuzla başlamak istiyorsanız, “Aktivite Oyun Kartları” bu iş için biçilmiş kaftan!

Hislerinizi Doruğa Ulaştırır

PS5™ DualSense™ Haptik özelliği ile maçın ritmi artar ve DualSense kontrolcüsü ile futbolcuların duygularını yaşatır. Gerçek Futbolcu Hareketi Teknolojisi (RPMT) ile futbolcular arasındaki fiziki mücadele, itme, çekme ve yaslanma çok gerçekçidir. Dünyanın en büyük liglerinden gerçek taraftar seslerini ve otantik tezahüratları duyduğunuzda kendinizi orada hissedersiniz.

EA SPORTS Maç Kamerası

Yenilenen maç kamerası ile perspektif genişler ve sahaya olan hakimiyet artar. Yeni açılar sayesinde daha başarılı pas verebilir ya da şut atabilirsiniz. Sporcu ve seyircilerin gerçek zamanlı tepkilerini detaylı görmek, oyunu yaşamanızı sağlayacak.

Detaylı, Gerçek ve Yeni Grafikler

LiveLight çizim tekniği ile hazırlanan yeni aydınlatma sistemi, saha alanı, nesneler, karakterler ve atmosferik görüntüler gerçekçiliğin zirvesine ulaşır. Maç öncesi canlı sinematik görüntüler duyma ve izleme duyularına hitap ederek aksiyona mental olarak hazırlar. Takım otobüsü ve turnikeden geçişte kendinizi kaptıracak, dramatik gol anıları ile hüznü ve sevinci bir arada yaşayacaksınız.

Gör, Oyna, Yaşa ve Hisset!

Gerçekçilik seviyesi mimik, kas esnemesi ve forma kumaşlarına kadar birçok alanda yenilik sunar. Topa bağlı tepkili dokunuş animasyonları, görsel efektlerde gerçek insan davranışlarını baz alarak robotumsu yapıyı ortadan kaldırır. Topsuz insanlaştırma özelliği ile oyunda aktif olmasa bile futbolcuların neler yaptığını görebilirsiniz. Gerçek futbolcu tavırlarını oyunda gördükçe keyfiniz artacak.

Özellikler

  • Ürün: PS5 FIFA 21 Standard Edition
  • Yayıncı ve Geliştirici: Electronic Arts, EA Vancouver, EA Romanian
  • Yeni Özellikler: Ortak ilerleme, ışık hızında yükleme, aktivite kartları, PS5™ DualSense™ Haptik, geliştirilmiş itme-çekme fizikleri, gerçek kayıt EA SPORTS atmosferik ses deneyimi, yeni perspektifte EA SPORTS maç kamerası açıları, LiveLight çizim tekniği gerçekçi detaylar, yeni maç öncesi canlı sinematik kayıtlar, dramatik büyük gol anıları, yenileştirilmiş gerçekçilik seviyesi, tepkili dokunuş animasyonları, topsuz insanlaştırma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.