Tannoy Gold 8 Premium 8 inç 300 Watt Stüdyo Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Ses Optimizasyonu

Özel olarak tasarlanan bass, triz ve tiz kontrolleri sayesinde dinleme koşullarını baz alarak sesi optimize edebilen Tannoy Gold 8 stüdyo hoparlörü, benzersiz bir dinleme deneyimi vadeder.

Çoklu Ses Kaynağı Bağlama Opsiyonu

Akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için AUX konnektöre sahip olan Tannoy Gold 8 stüdyo monitörü, 2 adede kadar ses kaynağını bağlamanıza olanak tanır.

Benzersiz Faz Tutarlılığı

Çift yollu yakın mesafe monitörü olan Tannoy Gold 8, ekstra hassas ve uzun süreli dinleme seansları için idealdir. Kendi sınıfının en iyileri arasında yer alan bu monitör, faz tutarlılığı ile benzerlerinden ayrılır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Avantajı

Post prodüksiyon, kayıt ve yayın ortamlarında profesyonellerin kullanımı için tasarlanan Tannoy Gold 8 stüdyo monitörü, ses kayıt, kurgu, mastering ve mix çalışmalarında yüksek çözünürlüklü ses üretimi için kullanılır.

Enerji Tasarruflu Bekleme Modu

Otomatik bekleme modu sayesinde belirli bir süre kullanılmadığında daha az enerji tüketeceği bekleme moduna geçer. Bu sayede hem daha az enerji tüketerek bütçe dostu bir süreç sağlar hem de kullanım ömrünü koruma altına alır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TANNOY GOLD 8 PREMİUM 8 İNÇ 300 WATT STÜDYO MONİTÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TANNOY
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TANNOY
Henüz yorum yok