Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi ve 10lu Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Otomatik Çevre Işığı Algılama

Instax mini 11’in çevre ışığını otomatik algılayan sistemi sayesinde siz fotoğraf çekerken ortamdaki ışık otomatik şekilde algılanır ve deklanşör hızı buna göre ayarlanır. Böylece güçlü flaş özelliğiyle birlikte düşük ışıkta bile net ve canlı fotoğraflar elde edebilirsiniz.

10’lu Film Hediyesi

Cihazla birlikte gelen hediye 10’lu Instax mini film ile cihazınızı aldığınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk etapta film masrafı yapmadan dilediğiniz gibi 10 adet fotoğraf çekebilirsiniz.

Daha Güçlü Flaş Özelliği

Cihazın güçlendirilmiş flaş özelliği sayesinde gece çekimlerinde oldukça net ve canlı fotoğraflar çekebilirsiniz. Yalnızca çekilen kişinin veya nesnenin değil arka planın da net bir şekilde aydınlatılmasını sağlar.

Farklı Renk Seçenekleri

Instax mini 11, farklı renk seçenekleri ile farklı tarzlar için renkli alternatifler oluşturur. Siyah, beyaz, lila ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulan bu cihaz, farklı zevklere hitap eder.

Selfie Modu

Instax mini cihazlarının tüm modellerinde yer alan Selfie modu bu cihazda da yer alır. Cihazın selfie on modunu açarak sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Tüm Instax Mini Filmleri ile Uyumluluk

Instax mini 11’in filmleri tüm Instax modelleri ile uyumlu olacak şekildedir. Bu sayede kullanırken film ihtiyacınızı çok daha rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Makro Çekim ile Daha Net Yakın Fotoğraflar

Cihazınızın önündeki halkayı öne doğru çekerek makro çekim modunu aktif hale getirebilirsiniz. Bu mod ile makineniz yakın çekimlerde çok daha net ve canlı fotoğraflar çekebilir.

Teknik Özellikler

 • Selfie Aynası: Var
 • Kamera Tipi: Analog
 • Dijital Zoom: Var
 • Ağırlık: 293 g
 •  Film Boyutu: 62x46mm
 • Makine Boyutu: 107,6 mm × 121,2 mm × 67,3 mm
 • Pil Tipi: Alkalin AA Kalem Pil 1.5 V
 •  Flaş Etki Alanı: 0,6m-2,7m
 • Pozlama Kontrolü: Otomatik
 • Flaş Tipi: Otomatik
 • Diyafram: 1: 12,7

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.