Nike Strike Pro Team 4 SC3936 Futbol Topu

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Zemin ile Uyumlu

Nike Strike Pro Team 4 futbol topu her zemine kolayca uyum sağlar. Bu sayede antrenmanlarınızı dilediğiniz ortamda yapabilirsiniz.

Hizalı Top Uçuşu ile Daha İsabetli Atışlar

Nike Strike Pro Team 4, 12 panele sahiptir. Bu özelliği sayesinde sahada attığınız her vuruş daha hizalı bir şekilde gerçekleşecek ve böylece isabet oranı artacaktır.


Hedefe Kadar Sapmadan Devam Eder

12 panele sahip olan tasarımı sayesinde hedeften sapmayan top uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Nike Aerowtrac oluklar topun isabet etme oranını büyük ölçüde arttırır.

Top Hakimiyetini Arttır

Topun üzerindeki görsel güç sayesinde hızlı manevralar yaparken bile topu kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu durum top diğer tarafta olduğu zamanda bile işinize yarar. Bu sefer topu takip etme kolaylığı yakalamış olursunuz.

Optimum Tutuş

Nike Strike Pro Team 4 futbol topu, dokulu kaplamaya sahiptir. Topun bu özelliği optimum tutuş sağlar. Bu sayede ayaklarınızla topa başarılı bir şekilde hâkimiyet kurabilirsiniz.

Değişmeyen Mükemmel Form

Topun içerisinde yer alan butil iç lastik sayesinde top içindeki hava korunur. Bu özellik topun her zaman mükemmel bir formda olmasını sağlar. Bu sayede kullanıma hazır bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Dayanıklı Tasarımı ile Nike Strike Pro

Nike futbol topu 5 katlı karbon deri malzemeden üretilmiştir. Ayrıca iç kısmı lateks lastikten oluşur. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan malzemeler sayesinde antrenmanlarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Topun Boyutu: 4 No
  • Yaş: 8-12 Yaş Arası
  • Ağırlık: 385 Gr
  • Kullanım Alanı: Her Zeminde Kullanıma Uygun
  • Diğer Özellikleri: 32 Parça, Dikişli, Futbol Antrenman Topu

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0