Nike Academy Team CU8047-101 - 5 Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Canlı Tasarımı Sayesinde Kolay Takip

Nike Academy Team futbol topu, canlı ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Üzerinde yer alan yüksek kontrastlı renk ve desenleri sayesinde maç ve antrenman sırasında topu takip etmeyi kolaylaştırır.

Aerowsculpt Teknolojisi ile İsabetli Uçuş

Aerowsculpt teknolojisiyle farkını ortaya koyan Nike futbol topu, kalıplı olukları sayesinde top havadayken daha isabetli ve hassas gitmesine yardımcı olur. Böylece hem öğrenmeyi kolaylaştırır hem de oyundan alınan zevki artırır. 

Her Zemine Uyum Sağlar

Nike Academy Team futbol topu, her türlü zemine en iyi şekilde uyum gösterir. Bu futbol topunu; halı sahada, sokakta, toprak zeminde ve çim sahada gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Federasyon Onayı ile Güvenli Bir Kullanım

Federasyon onayı bulunan Nike futbol topu, kullanıcılarına güven verir. Bu özelliği ile futbol okullarının ve resmi turnuvaların vazgeçilmez bir parçası olur.

Kauçuk İç Lastik ile Kusursuz Performans

Kauçuk malzemeden oluşan iç yapısıyla, topun hava basıncını ve şeklini bozmadan korur. Nike futbol topunu şişirmeye başlamadan önce sibobunu vazelin yardımı ile kayganlaştırmanız gerekir. Bu işlemden sonra topu mutlaka top iğnesi kullanarak şişirmeniz önerilir.

Kaliteli Dış Derisi ile Üstün Koruma

Dış yüzeyinde poliüretan deri kullanılarak üretilen Nike futbol topu, kaliteli yapısıyla üstün bir koruma sağlar. Bu sayede darbelere ve sürtünmelere karşı önlem alarak topun yıpranma süresini geciktirir.

Nike Kalitesi ile Uzun Süreli Kullanım

Spor ürünleri söz konusu olunca akla ilk gelen markalardan biri olan Nike, yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla kullanıcılarını mutlu eder. Nike teknolojisi ile üretilen Academy Team futbol topu, dayanıklı yapısıyla uzun süreli bir kullanımın kapılarını aralar.

Genel Özellikler

  • Türü: Futbol topu
  • Ağırlık: 400-450 gram
  • Federasyon Onayı: Var
  • Topun Boyutu: 5 no (12 yaş üzeri)
  • Malzeme: %60 Kauçuk, %15 Poliüretan, %13 Polyester, %12 EVA

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.