Esbit Sculptor 0,50L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı Paslanmaz Çelik Gövde

Gövdesi çift cidarlı paslanmaz çelikten üretilen Esbit Sculptor marka termos, darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca üretiminde kullanılan çelik, BPA içermeyen yapısı ile içecekler ile etkileşime girmez ve insan sağlığına zarar vermez.


Sızdırmazlık Özelliği

Sızdırmazlık garantisi veren marka,  bu özelliği ile termosunuzu güvenle kullanmanızı sağlar. İçerisindeki sıcak içeceğin elinize veya çantanıza dökülmesinden korkmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sıcak İçecekler İçin Uzun Süreli Muhafaza

Termos içerisine dolduracağınız 98 derecelik bir içecek altı saat sonunda 75 dereceye düşerken 12 saat sonrasında 60 dereceye düşer. Son olarak da 25 saat sonunda içeceğin sıcaklığını 45 dereceye kadar muhafaza edebilir. Bu özelliği ile satın alacağınız Esbit Sculptor marka termos, gün içerisinde tüketeceğiniz sıcak içecekler açısından oldukça işlevsel olacaktır.

Günlük Kullanıma Uygun Kapasite

0,5 litrelik kapasitesi ile gün içerisinde kendinize hazırlayacağınız sıcak içecekler için ve bunları bir yere giderken sıcak olarak muhafaza edebilmeniz amacıyla üretilen bu termos, farklı türlerdeki içecekler için yeterli hacme sahiptir.

Hafif ve Taşınabilir Dizayn

Termosun boş ağırlığı 382 gramdır ve bu şekilde hafif olması sayesinde hem elinizde hem de çantanızda taşırken sizi rahatsız etmez ve ağırlık yapmaz. Ayrıca kompakt boyutları ile de tek elle rahatlıkla taşınabilecek bir tasarıma sahiptir.

Vakumlu Yalıtım Özelliği

Vakumlu yalıtım özelliği, termos içerisindeki havanın ve sıvının dışarıya çıkışını tamamen engeller ve bu şekilde içerideki sıcaklığın uzun süre boyunca düşmemesini sağlar.  

Kolay Temizlik ve Kullanım İçin Özel Tasarım

Termosun ağız yapısının geniş olması ve tak çıkar özellikli kapağının olması sayesinde temizlemesi oldukça kolaydır. İçecek doldururken veya boşaltırken de geniş ağız tasarımı kolaylık sunar.

Tak Çıkar Bardak ile Efektif Kullanım

Satın alacağınız termos ile birlikte gelen ve termosun üst kapağında yer alan 0.28 litre hacmindeki bardak ile içeceklerinizi çok daha keyifli içebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Sculptor
  • Kapasite: 0.5 litre
  • Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Ağırlık: 382 g
  • Boyutlar: 21.2x7.8 cm
  • Sızdırmazlık Garantisi: Evet
  • Vakumlu Yalıtım: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ESBİT SCULPTOR PASLANMAZ ÇELİK VAKUMLU TERMOS 0,50L
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SEYAHAT
Hacim (lt)
0,50 LT
Yüzey Materyal
ÇELİK
İç Materyal
ÇELİK
Kapak Kilidi
VAR
Sıcak Tutma Süresi
25 SAAT
Soğuk Tutma Süresi
24 SAAT
Buzlu Tutma Süresi
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ESBİT
Henüz yorum yok