Esbit Sculptor 0,50L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı Paslanmaz Çelik Gövde

Gövdesi çift cidarlı paslanmaz çelikten üretilen Esbit Sculptor marka termos, darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca üretiminde kullanılan çelik, BPA içermeyen yapısı ile içecekler ile etkileşime girmez ve insan sağlığına zarar vermez.


Sızdırmazlık Özelliği

Sızdırmazlık garantisi veren marka,  bu özelliği ile termosunuzu güvenle kullanmanızı sağlar. İçerisindeki sıcak içeceğin elinize veya çantanıza dökülmesinden korkmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sıcak İçecekler İçin Uzun Süreli Muhafaza

Termos içerisine dolduracağınız 98 derecelik bir içecek altı saat sonunda 75 dereceye düşerken 12 saat sonrasında 60 dereceye düşer. Son olarak da 25 saat sonunda içeceğin sıcaklığını 45 dereceye kadar muhafaza edebilir. Bu özelliği ile satın alacağınız Esbit Sculptor marka termos, gün içerisinde tüketeceğiniz sıcak içecekler açısından oldukça işlevsel olacaktır.

Günlük Kullanıma Uygun Kapasite

0,5 litrelik kapasitesi ile gün içerisinde kendinize hazırlayacağınız sıcak içecekler için ve bunları bir yere giderken sıcak olarak muhafaza edebilmeniz amacıyla üretilen bu termos, farklı türlerdeki içecekler için yeterli hacme sahiptir.

Hafif ve Taşınabilir Dizayn

Termosun boş ağırlığı 382 gramdır ve bu şekilde hafif olması sayesinde hem elinizde hem de çantanızda taşırken sizi rahatsız etmez ve ağırlık yapmaz. Ayrıca kompakt boyutları ile de tek elle rahatlıkla taşınabilecek bir tasarıma sahiptir.

Vakumlu Yalıtım Özelliği

Vakumlu yalıtım özelliği, termos içerisindeki havanın ve sıvının dışarıya çıkışını tamamen engeller ve bu şekilde içerideki sıcaklığın uzun süre boyunca düşmemesini sağlar.  

Kolay Temizlik ve Kullanım İçin Özel Tasarım

Termosun ağız yapısının geniş olması ve tak çıkar özellikli kapağının olması sayesinde temizlemesi oldukça kolaydır. İçecek doldururken veya boşaltırken de geniş ağız tasarımı kolaylık sunar.

Tak Çıkar Bardak ile Efektif Kullanım

Satın alacağınız termos ile birlikte gelen ve termosun üst kapağında yer alan 0.28 litre hacmindeki bardak ile içeceklerinizi çok daha keyifli içebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Sculptor
  • Kapasite: 0.5 litre
  • Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Ağırlık: 382 g
  • Boyutlar: 21.2x7.8 cm
  • Sızdırmazlık Garantisi: Evet
  • Vakumlu Yalıtım: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.