Contigo Pinnacle Paslanmaz Çelik Termos Matara 0.3 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

AutoSeal Tasarım

Contigo Pinnacle, markaya özel olan AutoSeal tasarımı sayesinde matara kullanımını daha keyifli hale getirir. Ürünün üzerinde bir adet tuş yer alır. İçeceğinizi içmek için bu tuşa basmanız yeterli olur. Tuşa dokunmaya bıraktığınız an içecek çıkışı otomatik olarak kapanır.


Sızdırmaya Karşı Dirençli

AutoSeal tasarımı, sızdırmaya karşı direnç sağlar. Tuşa dokunduğunuz an kapanan patentli kapak mekanizması, içeceğinizin çantanıza damlamasını engeller.


BPA İçermeyen Yapı

Matara BPA içermeyen, kaliteli ve birinci sınıf materyallerle tasarlanmıştır. Bu sayede sıcak içecekler de dahil olmak üzere, tüm gıdalarda güvenle kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlarda bile koku yapmayan özelliğe sahiptir.


Çift Katmanlı Çelik Gövde

Pinnacle’nun hem iç hem de dış yüzeyi paslanmaz çelikle tasarlanmış olduğu için uzun yıllar kullanılabilir. Ürün yapısı sayesinde paslanmanın yanı sıra darbelere ve korozyona karşı da dirençlidir.


Vakumlu Yalıtım Teknolojisi

Pinnacle tunç matara, vakumlu yalıtım teknolojisine sahiptir. Vakumlu sistem içeceklerinizin hem taze kalmasına hem de sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesine yardımcı olur. Pinnacle ile sıcak içecekler ortalama 3, soğuk içecekler ise 10 saat sıcaklıklarını korur.


Dökülmeye Karşı Emniyet

Pinnacle, AutoSeal sistemiyle dökülmeye karşı emniyet sağlar. Tüm bu özellikler sayesinde ürünü yürüyüşte, yolculukta veya sporda rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.


Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Kapak

Contigo Pinnacle’nun gövdesi, ihtiyaç duyulduğu an rahatlıkla elde yıkanarak temizlenebilir. Ürünün kapağını ise bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.


Modern Tasarım

Contigo parlak yüzeyi ve şık tasarımıyla standart mataralardan çok daha hoş bir görünüm sunar. Hoş görünümüyle sporda veya ofiste tarzınızı tamamlamaya katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Contigo
  • Malzeme Türü: Çift katmanlı paslanmaz çelik
  • Kapasite: 0.3 lt
  • Sıcak Kalma Süresi: 3 saat
  • Soğuk Kalma Süresi: 10 saat

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.