Çınar Extreme Xl Ateş Kutusu Çok Yakıtlı Taşınabilir Katlanır Kamp Ocağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

2mm Metal Sağlam Malzeme Ormanda Bahçede Yanınızda

Modern ve Endüstriyel Stil.1 dakikada kurulum yapabilirsiniz. Ateş kutusu ailesinin en büyüğü- XLarge / Maxi Boy.2 mm çelik metal malzeme ve Taşıma kılıflı .XLarge boy: 20cm (En) x 20cm (Boy) x 26cm (Yükseklik) - 2mm çelik kalınlığı - 3300 Gram2 farklı yükseklikte kullanabileceğiniz közlüyü bulunur. Bu sayede yemeğinizin ateşe olan uzaklığını ayarlayabilirsiniz. Üst ocak kısmında 2 farklı yükseklikte ayaklar bulunur. Çalı, kozalak, odun, kömür atabilmeniz için geniş ateş besleme ağızı bulunur.

Çok Yakıtlı

Alkol , Reşo Yakıtı , Katı Yakıt Tableti , jel Yakıt Çalı Çırpı Çıra  Mum ile Kullanıma Uygundur . Ormanda, bahçede, balık avında teknede bile keyfini sürebilirsiniz. Ateş logosu hem güzel bir görüntü olması dışında ocağın yanına gitmeden içindeki alevi görmenizi sağlar. Hava giriş - çıkış için tasarlanan delikler sayesinde çok hızlı bir şekilde kampta ateşinizi yakabileceksiniz. Üst kısmında çayınızı demleyip, patates mısır közleyip, yemeğinizi ısıtıp, ekmek kızartıp, köfte sucuk et pişirebilir, marshmallow keyfi yapabilirsiniz. Mum ile kullanımda hızlıca bardak çorba yapabilir, fondü olarak bile kullanım sağlayabilirsiniz.

Kullanım

Kurma ve toplama süresi 1 dakikanın altındadır, pratiktir. Islak zeminlerde, yağışlı havalarda, yakacak olmayan arazide kullanımı kolay ve basittir. Günlük kullanıma uygun, kamp ve outdoor aktivitelerinde ya da acil durum çantalarında kullanılabilir. XL boy paslanmaz çelik olmadığından paslanma yapabilir. Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan ve yer kaplamayan metal kamp ocağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Tasarım

Tasarım metal kamp ocağınızı karışık montaja ihtiyaç duymadan kolayca 1 dakikada kurabilirsiniz. Yüksek kaliteli çeliğin gücünü ve sağlamlığını kamp ürünlerimize yansıttık.Not: Çaydanlık, üst kare - dikdörtgen ızgara ve yakıtlar fiyata dahil değildir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME XL ATEŞ KUTUSU ÇOK YAKITLI TAŞINABİLİR KATLANIR KAMP OCAĞI
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Otomatik Kurulum
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok