Çınar Extreme Firejel Portatif Jel Yakıtlı Kamp Ocağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım

Standart jel yakıt kutusunun çevresini sarar (8cm çapında). Özel dikim bez çantası ise gönderilir. 690 derece ısıya dayanıklı mat siyah boya boyanmıştır. Üzerine koyacağınız çaydanlık/tava vs. büyüklüğüne göre 3 parça ya da 4 parça kullanabilirsiniz. Odun toplama, ateş yakma için zaman harcamazsınız, doğada ardınızda köz, kül bırakmazsınız. Sadece jel yakıtı ile değil, katı yakıt tableti ile ya da alkol/isporto ile de FireJel ocağınızı kullanabilirsiniz.

Heryerde

Ormanda, bahçede, balık avında teknede bile keyfini sürebilirsiniz. Üzerindeki üçgenli ağaç ve dağ tasarımları aslında hava sirkülasyonu için tasarlanmıştır. Hava giriş - çıkış için tasarlanan delikler sayesinde çok hızlı bir şekilde kampta ocağınızın ısısını kullanabileceksiniz. Çayınızı demleyip, konserve ya da yemeğinizi ısıtıp, tava içinde ekmek kızartıp, köfte sucuk et pişirebilir, son olarak da kahvenizi kolay ocağımız sayesinde pişirebilirsiniz.

Tasarım

Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan ve yer kaplamayan metal kamp ocağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tasarım metal kamp ocağınızı karışık montaja ihtiyaç duymadan kolayca 10 saniyede kurabilirsiniz. Yüksek kaliteli çeliğin gücünü ve sağlamlığını kamp ürünlerimize yansıttık.

1mm Sağlam Malzeme ile Ormanda, Bahçede, Balık Avında Yanınızda

Modern ve Endüstriyel Stil.10 saniyede kurulum yapabilirsiniz.1 mm metal malzeme. Sadece 180 Gram 1 adet 200 Gram jel yakıt ile gönderilir. Kapalı durumda 4 parça üst üste , 19cm (En) x 7,5cm (Boy) x 0.4 cm (Yükseklik).

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME FİREJEL PORTATİF JEL YAKITLI KAMP OCAĞI
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Otomatik Kurulum
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok