Herschel Highland Carry On Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hacimli Depolama Özelliği

Toplam 36 litrelik iç hacme sahip olan Herschel Highland Carry On valiz, geniş arka yüzeyi ve genel tasarımı sayesinde çok miktarda eşya depolamak için ideal olup, eşyaların zarar görmesini de engeller.

Ayarlanabilir Çekme Kolu Avantajı

İki kademeli ve uzayabilen çekme kolu, valizinizi rahat taşımanızı sağlar. Ayrıca bu çekme kolunu boyunuza göre dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Fermuarlı Bölmeler

Herschel Highland Carry On valiz içinde ana bölmeden ayrılan ve fermuar ile kapatarak kullanabileceğiniz iki farklı bölme daha bulunur. Bunlardan biri fermuarlı çamaşır bölmesi, diğeri ise fermuarlı file bölmedir.

Sessiz Tekerlek Tasarımı

Çok yönlü hareket kabiliyetine sahip 4 adet tekerlek sayesinde valiziniz ne kadar ağır olursa olsun kolay hareket eder. Tekerleklerin tamamen sessiz olması ile kullanım konforu sağlar.

Taşıma Kulpu ile Çok Yönlü Kullanım 

Zarif çekme kolunun yanı sıra zarif bir elde taşıma kulpu da bulunan Herschel Highland Carry On valizi dilediğiniz gibi taşıyabilir, acil durumlarda daha hızlı hareket etmek için elde tutma kulpunu kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Ölçüler: 56x35.5x23 cm
  • Kapasite: 36 Litre
  • Malzeme: Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.