Lexon Apollo Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Şık Tasarım

İmza attığı her tasarımla yeniliklere öncülük etmeyi başaran Luca Artioli’nin elinden çıkan Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası, çarpıcı detaylarla donatılan tasarımıyla yepyeni bir perspektif yansıtıyor. Alışılmışın dışına çıkan tasarımda sadelik öne çıkarken ön kısımda yer alan metalik detay modele hareket katıyor. Tasarımın çantanın rengiyle olan uyumu ise modern bir görünümün ortaya çıkmasında kilit rol oynuyor.

Destekli Sırt Bölmesi

Estetik kaygıların yanı sıra konfor parolasıyla üretilen Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası, kullanım sürecini en rahat şekilde sürdürmenizi sağlıyor. Çantanın destekli arka paneli sırtınızdaki yükü adeta hafifletiyor ve saatlerce sırtınızda çanta ile dolaşabilmenize imkân tanıyor.

Geniş Saklama Alanı

Geniş bir kullanıcı kitlesini hedefleyen Lexon Apollo, bu sebeple de geniş bir saklama alanını beraberinde getiriyor. Dileyenler modeli okul çantası olarak kullanabilirken arzu edenler seyahatlerinde tercih etmek üzere satın alabiliyor.

Kullanımı Kolaylaştıran İç Bölmeler

Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası modeli pratik kullanım şekli ile dikkat çekiyor. Ürünün iç kısmında yer alan bölmeli dizayn ve fermuarlı cepler eşyaların organize edilebilmesine yardımı oluyor. Böylelikle aranılan eşyaya çok daha kısa sürede ulaşmak mümkün hâle geliyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde geniş bir kitlenin kullanımına sunulurken daha konforlu bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Farklı boy ve kilodaki bireylerin ürünü kullanabilmesini sağlayan ayarlar, aynı zamanda doğru konumda vücuda binen yükü azaltarak omurga sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Laptop Bölmesi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantasının içinde yer alan bölmeler arasında laptop bölmesi de bulunuyor. Sırt desteği ile bütünleşen bölme laptop ve tablet gibi teknolojik cihazlarınızın istenmeyen durumlara karşı korunmasını sağlıyor.

Yağmur Koruması

Lexon Apollo su geçirmez dış kumaşı sayesinde içerisindeki eşyaları ıslanmaya karşı koruyor. Ne kadar yağmur yağarsa yağsın çantanın içindekiler hep kuru kalıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Lexon
  • Model: Apollo
  • Ağırlık: 670 g
  • Boyut: 30 x 38 x 14 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEXON APOLLO LAPTOP BÖLMELİ SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
SIRT ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
3
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LEXON
Henüz yorum yok