Lexon Apollo Laptop Bölmeli Evrak Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İkonik Tasarım

Dünyanın önde gelen tasarımcılarından Luca Artioli’nin imzasını taşıyan Lexon Apollo laptop bölmeli evrak çantası, kullanışlı yapısının yanı sıra estetik görünümü ile dikkat çekiyor. Minimalizmden ilham alan izler taşıyan model, sade görünümünü üzerindeki metal işlemeyle hareketlendiriyor. Tasarımın renk ile olan uyumu ortaya modern bir evrak çantası çıkarıyor.

İç Bölmeler

Lexon Apollo laptop bölmeli evrak çantası, iddialı tasarımını kullanım sürecini kolaylaştıran detaylarla destekliyor. Çantanın bölmelere ayrılan geniş iç hacmi evraklarınızı kategorize edebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede aranılan evrağa erişmek çok daha hızlı hâle geliyor.

Yağmur Koruması

Birbirinden önemli evrakları taşıyabileceğiniz Lexon Apollo laptop bölmeli evrak çantası, yağmura karşı dayanıklı dış malzemesi ile önemli bir avantaj sağlıyor. Su geçirmez yapısı sayesinde ne kadar yağmur yağarsa yağsın evraklar ıslanmadan muhafaza edilebiliyor.

Deri İşlemeli Tutma Sapları

Konforlu bir kullanıcı deneyimi için özel olarak tasarlanan Lexon Apollo laptop bölmeli evrak çantası, tutma sapları sayesinde elde taşınabiliyor. Tutma saplarının dışını kaplayan yumuşak deri işlemeler ise taşıma sürecini konforlu hâle getiriyor.

Omuz Askısı

Lexon Apollo laptop bölmeli evrak çantası tutma saplarının yanı sıra omuz askısı bulunduruyor. Farklı bir kullanım şeklini beraberinde getiren askılar özellikle ağır eşyaları taşımayı çok daha kolay hâle getiriyor.

Laptop Bölmesi

İçerisinde farklı boyutlarda bölmeler bulunduran Lexon Apollo evrak çantası, laptop bölmesi sayesinde teknoljik cihazların korunmasını sağlıyor. Yapımında kullanılan malzemeler sayesinde suya karşı koruma sağlayan Lexon Apollo, laptop bölmesi sayesinde 15 inç büyüklüğe kadar olan tablet ve laptop gibi cihazların önünde darbelere ve çizilmelere karşı bir bariyer oluşturuyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Lexon
  • Ağırlık: 700 g
  • Boyut: 41 x 29 x 10,5 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.