Netatmo Ek Radyatör Vanası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Fazla Enerji Tasarrufu Yapın

Tüm radyatörlerinizdeki kontrolü ele almanız için akıllı termostatınızı ya da başlangıç paketinizi ek akıllı vanalar ile tamamlayabilirsiniz. Günlük rutininize göre hazırlanan oda oda kontrol programı sayesinde, bireysel oda kullanımına göre evinizi ısıtın ve daha fazla enerji tasarrufu sağlayın.

Oda Oda Konfor

Konfor sıcaklığınızı oda oda en hassas şekilde ayarlayarak ev içerisinde hava değişimini hissetmezsiniz.

Modunuzu Siz Seçin

Netatmo akıllı radyatör vanaları ile evinizin sıcaklığı üzerinde daha fazla söz sahibi olursunuz. Bunun için konfor öncelikli ve ekonomik öncelikli modlar içerisinden dilediğinizi seçerek odanızın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.

Pencerenizi Açsanız Dahi Tasarruf Edersiniz

Daha fazla tasarruf için akıllı vanalar, açık pencere algılama özelliği ile donatılmıştır. Pencerenin açık olduğu fark edildiğinde radyatör otomatik olarak kapatılır.

Mobil Uygulama Desteği

Apple HomeKit, Alexa ve Google Asistan sayesinde sesli kontrol de sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda indirdiğiniz sisteme 20 adet akıllı radyatör vanası ekleyebilirsiniz ve istediğiniz anda programı düzenleyebilirsiniz.

Özellikler

  • App Desteği: Var
  • Ortam Sıcaklığını Algılama
  • Konfor ve Ekonomik Mod Seçimi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.