Bosch GSB 13 RE Darbeli Matkap

5,0
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Sınıfının En Kompakt ve En Güçlü Matkabı

Bosch GSB 13 RE, yaklaşık 1,8 kg ağırlığa sahiptir. Bir eldivenden büyük olmayan boyutlarına ve kompakt tasarımına rağmen sınıfının en güçlü matkaplarından birisidir. 600 watt gücündeki sağlam motoru, evinizin beton olan duvarlarında bile efor sarf etmeden rahatlıkla çalışmanızı sağlar. Ürün, kullanım fonksiyonları ve güçlü özellikleri sayesinde profesyonel kullanım için de uygundur.

Pratik Kullanım Fonksiyonları

Tasarımıyla uzun ömürlü kullanım sunan Bosch GSB 13 RE, çok yönlü yapısıyla da fark yaratır. Betonun yanı sıra metal, ahşap ve plastik gibi yüzeylerle uyumlu şekilde çalışır. Bu yüzeylerde ihtiyacınıza uygun olan hızda ve boyutta delme fonksiyonunu gerçekleştirmenize yardımcı olur. Darbeli matkabın dönen fırça plakası motorun hem sağa hem de sola dönüşte maksimum performans göstermesini sağlar.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Tasarım

GSB 13 RE’nin avantajların biri, tek elle kullanıldığı zaman bile ergonomik tutuş özelliği sunmasıdır. Matkap, güvenli tutuş için yumuşak yüzeyli tutamakla çalışır. Bu durum, zorlu görevler sırasında bile makinenin elinizden kaymasını engeller. Buna ek olarak ürün, dengeli sisteme sahiptir. Beton gibi sert malzemeler üzerinde çalışırken delme işlemi sırasında sapma yapmaz. Tüm bu fonksiyonlar maksimum güçle çalışmanızı tamamlamanıza yardımcı olurken manevra kabiliyetinizi de kısıtlamaz.

Ulaşılması Zor Alanlarda Çalışma Gücü

Bosch GSB 13 RE’nin minimal tasarımı, ulaşılması zor alanlarda çalışırken kolaylık sağlar. Çift kovanlı ve sağlam anahtarsız mandreni hızlı uç değişikliğine yardımcı olmak için metalden üretilmiştir. Matkabın hız ön seçimine ve hızlandırıcı anahtarına sahip entegre bileşenleri, fayans gibi hassas malzemelerle çalışılması gerektiğinde optimum delme sağlar.

Etkili Sonuç İçin Ayarlanabilir Elektronik Şalter

Bosch GSB 13 RE’nin elektronik şalteri, devir sayısını yüzeye göre ayarlamanızı sağlar. Hassas ayarla çalışan bu fonksiyonla sert yüzeylerde devir sayısını artırarak güç ve zaman harcamadan kısa sürede delme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, hassas yüzeylerde düşük devir sayısıyla çalışarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Matkabı çalıştırmadan önce, elektronik şalterin devir sayısını ayar düğmesi ile saniyeler içerisinde ayarlayabilirsiniz.

Temiz ve Konforlu Kullanım

Matkabın ön kısmında bulunan toz kutusu, delme işlemi sırasında oluşan tozu toplar. Bu sayede çalıştığınız alanın temiz kalmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda Bosch’un hassas delme özelliği, delme uzunluğunu dübel boyutlarına uygun olacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Bu da ürünü kolay kullanmanızı ve işlerinizi hızlı tamamlamanızı sağlayan özelliklerdendir.

Kapsamlı Aksesuar Seçenekleri

Bosch GSB 13 RE’nin hem delme hem de vidalama işleriniz için seçebileceğiniz kapsamlı aksesuar seçenekleri mevcuttur. Matkabın metal anahtarsız mandreni, 1,5 ile 13 mm arasındaki matkap uçlarının tamamıyla uyumludur. Ayrıca ürün betonda 13 mm, duvarda 15 mm, ahşapta ise 25 mm delme çapına sahiptir. Bu da ürünün her türlü yapı işinde kullanılabilmesini sağlar.

Bosch ile Etkili Sonuçlar

Bir matkap kullanırken, hedeflenenden daha fazla derinlik açma gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bosch GSB 13 RE, etkili sonuçlar için derinlik mandreni ile çalışır. Bu sayede hedeflediğiniz sonuçlara kolay şekilde ulaşmanızı sağlar. Özellikle mermer gibi hassas yüzeylerde derinlik mandreni ile çalışma fonksiyonu son derece kullanışlıdır.

Özellikler

 • Marka: Bosch
 • Model: GSB 13 RE
 • Ürün Ağırlığı: 1,8 kg
 • Nominal Giriş Gücü: 600 W
 • Çıkış Gücü: 301 W
 • Boştaki Devir Sayısı (1. vites): 0 - 2800 dev/dk
 • Matkap Mili Bağlantı Dişi: 1/2" - 20 UNF
 • Nominal Dönme Momenti: 1,8 Nm
 • Takım Ölçüleri: Uzunluk: 266 mm Yükseklik: 180 mm
 • Rölanti Devir Sayısındaki Darbe Sayısı: 0 - 44.800 dak-1
 • Mandren Çapı (min. /maks.): 1,5 - 13 mm
Delme Çapları:
 • Ahşapta: 25 mm
 • Çelikte: 10 mm
 • Betonda: 13 mm
 • Duvarda: 15 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GSB 13 RE DARBELİ MATKAP
Üretim Yeri
Almanya
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı