Bosch Advanced Rotak 770 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yaprakları Toplama ve Parçalama

Leaf Collect Blade özelliği ile donatılan çim biçme makinesi, yaprakları toplamayı, parçalamayı ve imha etmeyi kolaylaştırır. Bu sayede sadece çim biçerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Rahat ve Sırt Dostu Çim Biçme

Yüksekliği ayarlanabilir Ergo Slide tutamaçlar, tüm vücut ölçüleri için ayarlanabilir ve sağlıklı bir çalışma pozisyonu sağlar. Kablo uzunluğu sayesinde 770 metrekareye kadar alanı ekstra bir bağlantı kurmadan biçme imkanı sunar.

Pratik Kesim Yüksekliği Ayarı

25 ila 80 mm arasındaki çim uzunlukları, bir düğmeye dokunarak 7 konumda ayarlanabilir. Bu sayede çimlerinizi zahmetsizce biçebilir, düzenli bir bahçe görünümü elde edebilirsiniz.

ProSilence Teknolojisi

Sessiz çalışması için geliştirilen ProSilence teknolojisi sayesinde benzerlerine kıyasla yüzde 75'e kadar daha az gürültüye sahiptir. Dengeli tasarımı sayesinde ise elektrikli çim biçme makinesiyle keyifli bahçe çalışması yapmanıza olanak tanır.

Bosch Gelişmiş Bahçe Aleti: Rotak 770

Kapsamlı temizlik ve düzenli görünüm sağlamak amacıyla tasarlanan çim biçme makinesi sessiz çalışması, zararlı botları engelleme (malçlama) fonksiyonu ile mükemmel performans sergiler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH ADVANCED ROTAK 770 ELEKTRİKLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
1800 W
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok