Jimmy H8 Pro Paspaslı Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hafif, Modern ve Güçlü Dikey Süpürge

Son derece hafif tasarımı ile her yaşta kullanıcı için oldukça uygundur. Akustik gürültü azaltma optimizasyonu bulunan süpürge, tüm özelliklerine ek olarak ekonomik modundayken ortamdaki kimseyi rahatsız etmeden çalışır. Ayrıca 0.5L büyük kapasiteli çabuk dolmayan toz haznesi temizlik süresini kısaltır.

Tüm Katlarda Mükemmel Performans

Her zeminde mükemmel bir temizlik sağlayan 160 AW emiş gücü, evin her yerinde aynı performansı gösterir. Parke, halı, karo, mermer gibi zeminlerde yüksek performans gösterir. Derin temizlik imkanı sayesinde mikro tozu, akarları ve alerjenleri giderir.

Yüksek Kapasiteli Çıkarılabilir Batarya

3000 mAh yüksek kapasiteli batarya ile maksimum çalışma süresi 70 dakikadır. 7 hücreli batarya ekonomi modunda 70 dakikaya, turbo modunda 30 dakikaya ve maksimum modda yaklaşık 15 dakikaya kadar süpürmenize olanak tanır. Tamamen 4 ila 5 saat arasında şarj olur ve akıllı LED ekran sayesinde kalan şarjı görebilir ve modlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Patentli Çift Siklon Avantajı

Jimmy markasının en son patentli yatay siklon tasarımına sahip toz haznesi, hava yolundaki engelleri azaltarak hava hızını artırır; böylelikle hava yolu tıkanıklığını ortadan kaldırmış olur. Bu sayede daha güçlü bir temizlik ve emiş gücü sağlar.

Ortam Havasını İyileştiren Teknoloji

H13 HEPA filtresi sayesinde çekilen toz, akar ve alerjenlerin tekrar ortama salınması engellenir. Siklon teknolojisi birlikte çalışarak emiş kaybı ve enerji tüketimini azaltarak ikincil hava kirliliğini minimuma indirir. Kolay temizlenir ve zahmetsizdir.

Çok Yönlü Süpürge Başlıkları ile Dip Köşe Temizlik

5 fırça rulosu bulunan süpürge ile sert zeminleri, yatakları, halıları, evcil hayvan tüylerini, tozları, akarları, mobilya yüzeylerini, masa yüzeylerini, arabanızı ve evinizin her köşesini derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Zahmetsiz Tasarım

Toz haznesi tek tuşla boşaltılabilir ve hazneyle herhangi bir temasta bulunmak ve yerinden çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Yer Kaplamayan Şarj Standı

Özel standını kullanarak dik olarak saklayabilir, elektrikli süpürgeyi rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca pili çıkarıp ayrı olarak şarj edip değiştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Ses Seviyesi: 71 dB(A) - 80 dB(A)
  • Güç (Watt): 500  Watt
  • Emiş Gücü: 160 AW
  • Özellik: Dikey
  • Toz Hacmi (L): 0,5
  • Şarj Süresi: 4 Saat
  • Kesintisiz Süpürme: Max. 70 dk
  • Emiş Gücü Ayarı: Var
  • Turbo Başlık: Var
  • Eco Modu: Var

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.