Zwilling 665611280 Izgara Tava 28 Cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KIYANUS DAY. TÜKETİMMAL.İNŞ.GIDA MADSAN. TİC.LTD.ŞTİ-143313

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ürün Hakkında

Soğuk dövme alüminyum, hızlı ısınma ve mükemmel ısı dağılımı sağlar. 260 C’ye kadar fırında kullanım için uygun .Gelişmiş yapışmaz kaplama; korozyona, çizilmeye, soyulmaya ve kabarmaya karşı üstün direnç için beş süper güçlü katmandan oluşur. Standart yapışmaz kaplama tavalara oranla 20 kat daha dayanıklı olduğu test edilmiştir. Geleneksel yapışmaz kaplama tencerelerden % 60 daha uzun ömürlüdür. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun • Hızlı ve kolay temizlik için PFOA içermez. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Zwilling 665611280 Izgara Tava 28 Cm

ZWILLING FORTE serisinin 28 cm yapışmaz ızgara tavası mükemmel ızgara yemekleri söz konusu olduğunda sizi yarı yolda bırakmaz. Masif alüminyum çekirdek, ısıyı özellikle tavadaki herhangi bir noktaya eşit olarak dağıtır. Bu şekilde her tarafı güzel kızartmış ve pişmiş ızgara lezzetleri hazırlayabilirsiniz. Eşyaların yanmasını önlemek için, bu tava Ti-X yapışmaz kaplama kaplanmıştır. Kaplama yeni bir işlem kullanılarak uygulanır ve kullanılan ekstra titanyum katman, standart tavalardan çok daha uzun ve dayanıklıdır. İndüksiyon dahil tüm ısı kaynaklarında kullanıma uygun malzemeden yapılmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ZWİLLİNG 665611280 IZGARA TAVA 28 CM
Üretim Yeri
İtalya
Ürün Tipi
TAVA
İç Kaplama
YAPIŞMAZ KAPLAMA
Ürün Sayısı
1
Tencere Adet
YOK
Tava Adet
1
Kapak Tipi
YOK
Materyal
ALÜMİNYUM
Tencere Çap (cm)
YOK
Tava Çap (cm)
28 CM
Hacim (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ZWILLING
Henüz yorum yok