Mcdodo iPhone 1.8m 2A Işıklı Hızlı Şarj Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TUNA İLETİŞİM DAY.TÜK.MALL.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Apple Ailesi İçin İdeal

Mcdodo’nun tasarladığı hızlı şarj ve veri kablosu Apple ailesi için idealdir. iPhone, MacBook, iPad, AirPods ve iPod cihazlar ile uyumlu şekilde kullanılabilen ürünün A ucunda standart USB girişi, B ucunda ise Lightning (iPhone) girişi bulunur. Kablo hâlihazırda piyasada yer alan, Type-C girişine sahip Apple üyeleri ile kullanımda yüksek performans sunar.

Işıklı Tasarım

iPhone hızlı şarj ve data kablosunda LED gösterge mevcuttur. Karanlık ortamda kullanımı kolaylaştıran ışıklı yapı aksesuar seçiminde işlevselliğe önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır. Ürün dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.

Bükülebilen Örgü Kablo

1,8 metre uzunluğundaki kablo bükülebilir fiziksel özelliklerde üretilmiştir. Ürün değişik açılarda bile sorunsuz bağlantı imkânı sunar. Dayanıklı tasarımı sayesinde kolay kolay kırılmayan Mcdodo kablo hem cihazlar arası bağlantıda hem de şarj aleti başlığı kullanarak yapacağınız şarj etme işlemlerinde daima yanınızda yer alır.

Kolay Veri Aktarımı

Mcdodo hızlı şarj ve veri kablosu, Apple ürünleri arasındaki veri aktarımını hatırı sayılır seviyede pratik hâle getirir. Hızlı iletim kapasitesinin yardımıyla yüksek boyuttaki dosyaları bile zahmetsizce aktarmanızı sağlayan ürün iş ve eğitim yaşamında size destek olur.

Hızlı Şarj ile Çoklu Görevler

Ürün hızlı şarj özelliği ile çoklu görevler yapmanıza katkıda bulunur. Akıllı cihazlarınızı şarj ederken aynı anda oyun oynayabilir ya da film, dizi, belgesel izleyebilirsiniz.

Mcdodo: Kaliteli Materyal, Kullanıcı Odaklı Üretim

Akıllı telefon aksesuarı satın alırken kaliteyi birinci öncelik olarak belirleyen kullanıcıların tercih ettiği ilk markalardan biri olan Mcdodo, Apple cihazlara yönelik tasarladığı CA-5096 ışıklı iPhone hızlı şarj ve data kablosu ile kalitesini bir kez daha ortaya koyar. Ürün markanın kullanıcı odaklı üretim anlayışının sonuçlarından biridir.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Lightning (iPhone)
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1.8 metre
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • LED gösterge: Var
  • Akım değeri: 2A
  • Kablo tipi: Bükülebilen örgü

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.8m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Bükülebilen örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.