Mcdodo 1m Micro USB Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TUNA İLETİŞİM DAY.TÜK.MALL.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Mcdodo Micro USB hızlı şarj ve data kablosu şık ve dayanıklı tasarımıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Telefon, tablet, fotoğraf makinesi, oyun konsolu, taşınabilir batarya gibi Micro USB şarj girişine sahip cihazları sorunsuz şekilde şarj eder.

Güvenli Veri Aktarımı

Üst seviye kalitede bakır tellerden üretilen kablo, veri aktarımı konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek saflıkta oksijensiz bakır tellerden tasarlanan ürün, hızlı ve güvenli veri aktarımını garanti altına alır.


Dayanıklı Başlıklar

Modelin başlıkları korozyona ve oksitlenmeye dayanıklıdır. Üst düzey kalitede materyallerden tasarlanan metal başlıklar, hızlı şarj ve veri aktarımında verimli kullanıcı deneyimini destekler. USB-A konnektör ucu çinko alaşımdan üretilir.

Dayanıklı Kablo ile Uzun Ömürlü Kullanım

Ürünün kablo kısmı aşınma ve kopmaya karşı ekstra dayanıklılığa sahiptir. Kabloyu saran ince dokuma kaplama bükülmesi kolay, yumuşak ve dayanıklı yapısıyla kullanım ömrüne katkıda bulunur. 1 metre uzunluğundaki kablo, prizden uzak konumlarda pratik şarj imkânı tanır.

MTP Kullanım Avantajı

Mcdodo Micro USB hızlı şarj ve data kablosu dilerseniz MTP (ortam cihazı, Media Transfer Protocol) seçeneğiyle kullanılabilir. Ayrıca arj ve veri kablosunu kullanarak cihazınızın kamerasını bilgisayar bağlamanız mümkündür. Fakat bunu yapabilmek için elektronik aygıtınızın söz konusu fonksiyonu desteklemesi gerekir.

Hızlı Şarj Deneyimi

Şarj ve data kablosu, PC USB akımına uygun aygıtları şarj edebilir. 2,4A akıma kadar destekleyen kablo ile Micro USB uyumlu tüm cihazlarınız hızlı şekilde şarj olur. Hızlı veri aktarımı ve senkronizasyon için de kullanılabilen model, tüm formatlardaki medya dosyalarına erişimi mümkün kılar. Ürün yanı zamanda powerbank ya da ev ve oto şarj cihazlarında hızlı şarj amacıyla da kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Akım: 2.4
  • Uzunluk: 1 m
  • Başlık malzeme: Çinko alaşım
  • Kablo malzeme: TPE kırılmaz yassı kablo
  • Hızlı şarj: Var
  • Veri aktarımı: Var
  • A Ucu: USB-A
  • B Ucu: Micro USB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MICRO USB HIZLI ŞARJ VE DATA KABLO 1 METRE
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Çıkış Soket Tipi
MİCRO USB
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
2.4A
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Henüz yorum yok