Mcdodo 100W Type-C to Type-C 5A Macbook Hızlı Şarj Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

1.2 Metre Kablo Uzunluğu İle Konforlu Kullanım 

1.2 metre uzunluğuna sahip kablosu ile Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, size konforlu bir kullanım vadeder. Bu sayede bilgisayarınızı ve telefonunuzu prizin yanında durmanıza gerek kalmadan şarj edebilirsiniz.

100 Watt Gücünde Süper Hızlı Şarj

Mcdodo macbook şarj kablosu, 100 Watt gücüyle süper hızlı bir performans vadeder. Type-C uçlara sahip Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, 5A PD süper hızlı şarj özelliği ile cihazınızı ışık hızında doldurur. 

Veri Tranfselerinize Hız Kazandırın

Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, USB 2.0 standartlarında veri transferi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sunduğu aktarım hızı ile kısa sürede verilerinizi aktarmanızı sağlar.

Özel Malzeme Yapısıyla Isınmalara Son

Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı kablo uçlarına sahiptir. Bu kablo uçları özel tasarımı ve kaliteli malzeme yapısıyla şarj esnasında aşırı ısınmalara engel olur.

Macbook Cihazlar ile Muhteşem Bir Uyum

Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, tüm macbook cihazlar ile uyum içerisinde çalışır. Ayrıca macbook cihazlar için hızlı şarj desteği de barındırır.

Özel Altın Kaplamalı Uçlarıyla Üstün Koruma

Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, giriş uçlarında bulunan özel altın kaplama materyal özelliği ile çok daha dayanıklı bir yapıya ulaşır. Güçlendirilmiş bu teknolojisiyle üstün bir koruma sağlar.

Yüksek Kaliteye Sahip Kablo Yapısıyla Uzun Kullanım

Yüksek kalite örgü kablo yapısına sahip olan Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, bükülme ve darbelere karşı dayanıklı bir performans gösterir. Kopmalara engel olan tasarımıyla da uzun bir kullanım ömrü vadeder. 

Mcdodo Kalitesi ve Güvencesiyle Kendinizi Garantiye Alın

Mcdodo macbook süper hızlı şarj kablosu, Mcdodo markasının kalitesiyle sizi her anlamda mutlu eder. Bu alanda güven veren bir marka olan Mcdodo sizi muhteşem bir deneyim ile buluşturur. 

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Hızlı Şarj Gücü: 100 Watt
  • Kablo Girişi: Type C

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1.2 m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Type-C

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.