Joyroom S-M405 2.4A Lightning PVC 2M Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Joyroom Lightning Şarj Kablosu

Joyroom S-M405 şarj kablosu, Lightning girişli tüm elektronik cihazların güvenle şarj edilmesine olanak sağlar. Birden fazla cihaz kullananlar için yedek şarj kablosu imkânı sunarak cihazların hızlı şarj ile kısa sürede dolması için maksimum bir performans sergiler.

Lightning Data Aktarımı

Joyroom S-M405 Lightning kablonun uyumlu olduğu tüm cihaz modelleri ile farklı elektronik cihazlar arasında veri paylaşabilirsiniz. Bu sayede fotoğraf, belge, müzik, video gibi dosyalarınızı farklı bir cihazda kolayca yedekleyebilirsiniz.

Yüksek Şarj Gücü

Şarj ve data aktarım kablosu, 2.4 A enerji potansiyeli ile cihazların hızlı şarj teknolojisinden optimum kalitede yararlanmalarını sağlar.

Dayanıklı Donanım

PVC ile üretilen Joyroom Lightning kablo, deformasyona karşı dirençli yapısı ile uzun yıllar tek bir kablo kullanmanın ayrıcalığını vadeder.

İdeal Kablo Uzunluğu

2 metre uzunlukta olan Joyroom şarj ve data kablosu, ideal uzunluğu sayesinde cihaz şarj konumundayken dahi prize yakın olmaya gerek kalmadan oldukça konforlu şekilde cihazın kullanılmaya devam edilmesini mümkün kılar.

Teknik Özellikler

  • Model: S-M405
  • Ürün: Şarj ve Data Kablosu
  • Kablo Materyal: PVC
  • Enerji Değeri: 2.4A
  • Uyumluluk: Lightning
  • Uzunluk: 2 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.