HP 65W Usb-C Seyahat Güç Adaptörü X7W50AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hp Hayranları için Alışılan Kalitede Güç Adaptörü

Yeni tasarımı ile daha kompakt bir hale gelen Hp 65W güç adaptörü taşınabilir bilgisayarlarınızı şarj etmeye devam etmenizi sağlar.

Yüksek Gerilim Koruması

Ani güç değişimlerine karşı bilgisayarınızı koruyan güç adaptörü, bilgisayarınızın zarar görmesini engellediği gibi düşük voltaj sebebiyle kapanmasını önler. Bu sayede üzerinde çalıştığınız belgelerinizi ve yazılarınızı kaybetmezsiniz.

Taşınabilir Hafif Tasarım

Sadece 242 gram ağırlığına sahip ve cep telefonundan çok daha küçük boyutu ile günlük çantada veya diğer elektroniklerle birlikte laptop çantalarında rahatça taşınabilir.

Seyahat için İdeal Güç Adaptörü

Mevcut adaptörünüzün yerini kolayca alabilen uyumlu güç adaptörü, adaptörünüzün bozulmasına karşı yanınızda taşıyacağınız mükemmel bir yedek parçadır. Farklı ülkelere seyahat ettiğinizde prize uyum sağlaması için duckhead’e (üç uçlu güç kablosu) sahiptir.

Cihaza Göre Ayarlanabilen Otomatik Voltaj

Kullanılan cihazın türüne ve ihtiyacına göre 5V, 9V, 10V, 12V, 15V veya 20V değerlerini otomatik olarak ayarlanabilen güç adaptörü, gerekli gücü sağlar ve cihazın optimum seviyede çalışmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Hp dizüstü/tabletler ile USB-C bağlantı
  • Watt Değeri: 65 watt
  • Ölçüler: 74 x 74 x 28,5 mm
  • Ağırlık: 0,242 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.