Thronmax THX-20 USB Profesyonel Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Profesyonel Kulaklık

Dış ortamdaki sesleri mükemmel bir şekilde izole eden kulak yastıkları ve sesinizi kalitede bozulmalar olmadan ileten mikrofonu ile çevrimiçi derslerde, Skype aramalarında, Zoom konferanslarında, online oyunlarda ve online yayınlarda bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sunan Kontrol Kutusu

Üründe bulunan ses kontrolleri ile dinlediğiniz her şeyin ses seviyesini kulaklığın takılı olduğu cihazdan bağımsız olarak kontrol edebilir, film izlerken veya çalma listelerinizi dinlerken pratik bir şekilde ses ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Benzersiz Müzik Dinleme Keyfi

Thronmax stereo kulaklığın sunduğu yüksek ses kalitesi ile favori şarkılarınızın tüm detaylarını duyarak dinleyebilir, mikrofonu ile online oyunlarda takım arkadaşlarınız ile konuşabilir, etkileşim sağlayabilirsiniz. 

Uzun Kullanım Ömrü Sunan Dayanıklı Malzeme

Kulak dışı olmasına rağmen portatif bir görünüme sahip olan bu ürünü dış ortamlarda da kullanabilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretilen çift katmanlı kabloya sahip Thronmax kulaklığı oluşabilecek yıpranma veya bağlantı kopukluğu sorunları için endişe etmeden rahatlıkla çantanızda taşıyabilirsiniz.

 

Kulaklığınızı Hemen Kullanmaya Başlayın

Windows, Mac, ve PS4 gibi pek çok platformu destekleyen Thronmax kulaklığı kullanmaya başlamak için herhangi bir sürücü indirmenize gerek yoktur. Bu ürünü seçtiğiniz bir cihaza bağlayarak tüm fonksiyonları ile çalıştırabilirsiniz.

Çift Katmanlı Uzun Kablo Tasarımı

Kablo uzunluğu 1.8 metre olan bu ürünü mesafe sıkıntısı çekmeden dilediğiniz uyumlu cihaza bağlayabilirsiniz. Kablosunda çift katmanlı örgü kaplama bulunan bu ürünü herhangi bir beklenmedik kablo arızası ile karşılaşmadan yıllarca kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sunan Thronmax

Ayarlanabilen kafa bandı ve mikrofon açısı ile ürünün size tam uyması için değişiklikler yapmanıza imkân tanıyan Thronmax kulaklık, kafa bandının pedli olması ve ultra yumuşak kulak yastıkları ile uzun süreli kullanımlarda konfor sağlar.

Elektronik Müzik Aletleri ile Uyumlu Tasarım

Thronmax kulaklık, elektronik müzik aletleri ile ev ortamında veya stüdyoda çalışırken nota kaybı olmaksızın doğru ses iletimi sağlar. USB bağlantı noktası sayesinde kişisel bilgisayarınızdan stüdyo ekipmanlarına kadar her tür cihaz ile kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Türü: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: USB
  • Kullanım Şekli: Kablolu
  • Kablo uzunluğu: 1,8 m
  • Ağırlık: 400 g
  • Mikrofon: Var

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.