TCL PCT770 10L Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

TCL 10L ile Tam Uyumlu

TCL 10L telefonu tamamlamak üzere tasarlanan kılıf, %100 uyumlu yapısıyla telefonu verimli ve etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Model, telefonunuza şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda üstün koruma deneyimi de sunar.

Sade Tasarım

Ürün mavi rengiyle TCL 10L’nin doğadan ilham alan tasarımını destekler. Modelin minimalist tasarımı, telefonu kalınlaştırmaz ve zarif görünümüne katkıda bulunur. İşlevsel tasarıma sahip kılıf sayesinde akıllı telefonunuzu çantanız veya cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Bu sayede cihazınız ekstra yer kaplamaz.

Üst Düzey Koruma

Model, TCL 10L telefonu çizilme ve düşmelere karşı en iyi şekilde korur. Telefonun kenar ve köşelerini tam olarak kavrayan kılıf, olası darbe etkilerini en aza indirir. Aynı zamanda üst düzey koruma sunan ürün, akıllı telefonunuzu zorlu doğa sporlarında bile kullanmanızı mümkün kılar.

Kolay Kavrama

Rahat kavranan dokusuyla elinizde harika bir his yaratan kılıf, elinizden kaymaz ve terletmez. TCL 10L ile tam uyumlu biçimde tasarlanan telefon kılıfı, günlük yaşamın yoğun iş temposundaki kullanıcılar için idealdir. Kolay kavrama olanağı sunarak hareket hâlinde olduğunuz her an size eşlik eder.

Verimli Kullanıcı Deneyimi

Kılıf telefonunuzun ses, açma kapama düğmeleri, kamera ve şarj donanımlarının üzerine tam olarak yerleşir. Model, açma kapama ve ses düğmelerinin orijinal hissini korur, kamera ve parmak izi kısımlarının işlevini doğru olarak yapmasına yardımcı olur.

İpeksi Dokunuş

Model, dış materyali ve ergonomik yapısıyla hoş bir dokunma hissi yaratır. Böylelikle elinizde kaba görüntü sunmayan kılıf, cihazınızın ısısını da avuç içinize mümkün olan en az seviyede iletir.

Pratik Takıp Çıkarma

Kılıf her seferinde zahmetsiz bir takıp çıkarma deneyimi sunar. Sürekli olarak takıp çıkarmaya karşın model üzerinde aşınma oluşmadığı gibi, cihaza tam uyan yapısıyla telefonunuza da bir hasar vermez.

Daima Temiz

Modelin tasarımında kullanılan malzeme sayesinde üzerinde parmak izi kalmaz ve kirlendiğinde nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon:TCL 10L
  • Renk: Mavi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TCL 10L KILIF
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
TCL 10L
Materyal
KUMAŞ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TCL
Henüz yorum yok