PanzerGlass iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

PanzerGlass ile Üstün Koruma

Güçlendirilmiş temperli camdan üretilen PanzerGlass ekran koruyucu, darbe emici özellikte olması ile telefon ekranınızı çizilme ve kırılmalara karşı etkin olarak uzun yıllar boyunca korur.

Kılıf Kullanımını Etkilemeyen Tasarım

Ekran yüzeyini tamamen kaplayan bu koruyucu, kılıf dostu bir tasarıma sahiptir. PanzerGlass ile her tür telefon kılıfını kullanabilir, cihazınıza ekstra koruma sağlarken tarzınızı da kişiselleştirebilirsiniz.

Antibakteriyel Özellikli Kaplama

Bakteri ve mantarların %99,99’unu öldürdüğü laboratuvar testleri ile kanıtlanmış olan PanzerGlass koruyucu, birçok işlevi olmasından dolayı sıkça kullanılan ve bakterilere maruz kalan telefonunuzdaki zararlı organizmaları önemli ölçüde azaltır.

Yüzde Yüz Dokunma Hassasiyeti Avantajı

Süper ince yapısı sayesinde telefonunuzun ekranını korurken dokunmatik özelliğinden ödün vermeyen PanzerGlass ile iPhone’unuzu sanki bir koruyucusu yokmuş gibi kullanabilir, cihazınızın 3D Touch gibi dokunma hassasiyetinin tamamını kullanan özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Oleofobik Kaplama Özelliği

Bu ürün, ekran yüzeyinin parmak izi ve lekelere karşı dirençli olmasını sağlayan bir madde ile kaplıdır. Kir tutmayan yapısı ile ekran temizliğini de oldukça kolay hale getiren bu kaplama sayesinde telefonunuzu kullanırken parmak izleri için endişe duymazsınız.

Çatlamalara Karşı Ekstra Direnç

Microfracture teknolojisi kullanan PanzerGlass ekran koruyucu, telefon ekranınızda oluşabilecek küçük boyutlu çatlakları önleyerek daha büyük çatlaklar oluşmasının veya bu çatlaklarda bakteri birikmesinin önüne geçer.

Pratik Uygulama Sunan Ekran Koruyucu

Kendiliğinden yapışkanlı olan PanzerGlass ekran koruyucu, telefonunuza rahatça uygulayabileceğiniz biçimde tasarlanmıştır. Yapıştırıcısı silikon maddeden üretildiği için uygulama sırasında baloncuk oluşumuna izin vermez.

FSC Etiketli Çevre Dostu Ambalaj

Ambalajı tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılan bu ürün, aynı zamanda toksik madde içermez ve Avrupa Birliği BPR ve Amerika EPA standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13/13 Pro
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı
  • Ağırlık: 65gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.