Tp-link Mercusys Mw300d 300 Mbps Wireless N Adsl2+ Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çoklu Port Sayısı

Tp - Link Mercusys, sahip olduğu üç adet Ethernet port çıkışı ile birden fazla cihazı kablolu olarak bağlamanıza imkan verir. Bu özellikle ister multimedya eğlencesini televizyona taşıyabilir isterseniz de bilgisayarlarınız için konforlu bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Farklı Cihazlar için Eşit Kullanım

Geliştirilmiş sinyal aktarımı sunan çift anten; bilgisayar, tablet ve cep telefonları gibi birçok cihazda aynı kalitede veri transfer hızından yararlanmanızı sağlar. 5 dBi anten gücü ise frekans dalgalanmalarını önleyerek mevcut hızı sabit tutar.

İkinci Nesil Yenilikçi Teknoloji

ADSL2+ teknolojisi, iyileştirilmiş bağlantı hızlarıyla her tip kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Tp - Link Mercusys MW300D ile ofis veya ev kullanımlarında tüm cihazlar kesintisiz olarak internete bağlanabilir.

Standartların Üzerinde Bir Hız

300 Mbps kablosuz hız, internette dilediğiniz gibi gezinmenize imkan veren yüksek bir performans sağlar. Bu güçlü modem ile yüksek boyutlarda indirme yapmak, film izlemek ve oyun oynamak eğlenceli hale gelir.

Üstün Çekim Gücü

İki adet sabit antene sahip Tp-Link Mercusys modem, Wi-Fi gücünü ortamınızda en uzak noktalara taşıyabilir. Böylelikle kullanım hızı, herkesin eşit olarak yararlanabileceği şekilde aktarılır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK MERCUSYS MW300D 300 MBPS WİRELESS N ADSL2+ MODEM ROUTER
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok