TP-Link Archer C60 AC 1350Mbps Kablosuz Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Arttırılmış Online Deneyim için Yeni Wi-Fi Standartı

Archer C60, en yeni nesil kablosuz standardı olan 802.11AC ile birlikte gelir. Bu gelişmiş Wi-Fi, yüksek trafiğe sahip olan online aktiviteler için tasarlanmıştır ve önceki standart olan 802.11n standardından üç kat daha hızlı bir şekilde uygulamaları çalıştırmanıza yardımcı olur. Sonuç: tüm kablosuz cihazlarınızı rahatça kullanabilmeniz için daha hızlı, daha güçlü ve daha yetenekli Wi-Fi.

Hızlı, Eş Zamanlı Çift Bant Wi-Fi

Archer C60 size eş zamanlı çift bant Wi-Fi linkleri sunar. 2.4GHz bandı: 3x3 MIMO, email göndermek, internette gezinmek ya da müzik dinlemek şeklinde günlük uygulamalarınız için harika olan 450Mbps seviyesine kadar süratli ve stabil Wi-Fi hızı sunar. 5GHz bandı: Gecikmesiz aktiviteler için 867Mbps seviyesine kadar Wi-Fi hızı sunar Böylece rötar olmaksızın aynı anda HD video akışına haiz olurken online oyunlar oynayabilirsiniz ve videolu görüşmeler yapabilirsiniz.

Düzenli Kapsam, Arttırılmış Stabilite

Archer C60 ürününün yenilikçi tasarımı, 2.4GHz bandında üç adet ve 5GHz bandında iki adet olmak üzere toplamda beş adet anten içerir. Bu antenler, maksimum kapsamda, minimum parazit ile aktarım oluşturan çift bant 802.11ac Wi-Fi’yi en iyi hale getirmek için sırasıyla yerleştirilmiştir.

Kolay Ebeveyn Kontrolü

Sınırlı erişim için çocukları ve personelleri denetleyin. Aynı zamanda ebeveynler ve yöneticiler tarafından kontrol edilebilir. Kolayca kara veya beyaz bölüm oluşturmak için ve web erişimi seviyesini sınırlamak için URL engellemeyi kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Yönetim

Kullanılması kolay web arayüzü sayesinde Archer C60 ürününü sadece dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Ayrıca, akıllı telefonunuz aracılığı ile routerınıza erişmenin ve routerınızı yönetmenin en kolay yolu olan, TP-LINK’in güçlü uygulaması Tether ile, ürünü sadece parmak uçlarınızla yapılandırabilirsiniz.

Özellikler

  • WAN: Var
  • Bant Aralığı.2,4-5 GHz
  • LED Gösterge:WLAN, Güç,LAN
  • Anten: 5 Anten
  • Port Sayısı:5

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
5 Port
Kablosuz Bağlantı Hızı
1350 mbps

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.