Hp Officejet Pro 8013 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

All in One Tasarım

All in One konseptli bir yazıcı olarak tasarlanan HP OfficeJet Pro 8013, yüksek kapasiteli işlemcisi ve belleği ile her zaman yüksek performans gösterir. Multitasking çalışma prensibi sayesinde yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak kullanıma uygundur.

Hızlı Baskı Alma Fonksiyonu

Siyah baskıda ilk çıkışı 13 saniyede, renkli baskıda ise 17 saniyede hazırlayabilen HP OfficeJet Pro 8013 mürekkep püskürtmeli yazıcı, bu çalışma hız sayesinde zaman tasarrufu imkânı tanır. Böylece acil ve çok baskı almanız gereken durumlarda bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.

Renkli LCD Ekran Avantajı

Renkli LCD ekranı ile benzerlerinden ayrılan HP OfficeJet Pro 8013 mürekkep püskürtmeli yazıcı hem kullanım hem de kontrol konforu sunar. Bu ekran sayesinde yazıcı ile ilgili ayarları yapabilir, dilediğiniz gibi baskı alabilir, tarama yapabilir veya fotokopi çekebilirsiniz.

Mobil Baskı Seçenekleri

HP Smart uygulaması sayesinde tablet bilgisayar ve akıllı telefon gibi mobil cihazlardaki belge ve fotoğrafların da baskısını almanıza olanak tanıyan HP OfficeJet Pro 8013 yazıcı, ayrıca Apple AirPrint ve Mopria uygulamaları ile kullanıma da uygundur.

Yüksek Kağıt Giriş Kapasitesi

Toplam 255 adet kağıt girişi kapasitesine sahip olduğu için baskı sırasında sürekli yazıcınızı beslemeniz gerekmez. Bu da hem zaman tasarrufu sağlar hem de ekstra efor sarf etmenizi önler.

Yüksek Çözünürlüklü ve Renkli Tarama

1200 DPI çözünürlükte tarama yapabildiği için ekstra bir tarayıcı satın alma sorununu ortadan kaldıran HP OfficeJet Pro 8013, aynı zaman da renkli tarama da yapabilmektedir.

Hızlı Renkli ve Siyah Baskılar

Dakikada 10 adet renkli baskı, 18 adet siyah baskı yapabilen HP OfficeJet Pro 8013 mürekkep püskürtmeli yazıcı, hızlı çalışma prensibi ile fark yaratır. Bu sayede çok sayıda belgelerden oluşan dosyaları daha kısa sürede basabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP OFFİCEJET PRO 8013 WİFİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
18 SF/DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
255
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Henüz yorum yok