Core Reactor 750w 80 Plus Gold Power Supply Güç Kaynağı - 750g-bkceu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sanayi Klasmanında Koruma

Güç kaynağı üretilirken bir dizi koruma mekanizmasıyla tasarlanır. Koruma mekanizması sayesinde ürün uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yüksek akım koruması sayesinde güç kaynağı kısa devre olduğu zamanlarda bile güvenli bir kullanım sunar.

Tasarruflu Güç Kaynağı

750 Wattlık gücüyle enerji sarfiyatı yapmayan güç kaynağı PC sistemlerinde tasarruflu bir kullanım sağlar. En ideal ısı dengesini en yoğun çalıştığı zamanlarda bile koruyan cihaz, bilgisayarda yanma, kapanma gibi sorunların önüne geçer ve kesintisiz bir çalışma elde etmenize yardımcı olur.

Yüksek Standartlar Kategorisi

ETA ve LAMBDA standartları kategorisinde yüksek puanlar almış güç kaynağı önemli test kuruluşları tarafından verilen verimlilik ve gürültü seviyesi sertifikalarına sahiptir.

Akıllı Fanıyla Sessiz Çalışma

Akıllı bir fanı bulunan Core Reactor güç kaynağı tam enerjiyle çalışırken bile sessiz bir performans gösterir. Yüksek performanslı devir gücüyle çalışan fan, bu sayede daha uzun ömürlüdür.

Enerji Bakımından Son Derece Verimli

Core Reactor tamamıyla Japon kalitesine sahip kapasitörlerle donatılmış olup modüler yapıdaki bir güç kaynağıdır. Güç kaynağının üretiminde kullanılan özel teknoloji sayesinde ürün oldukça verimli ve güvenli bir kullanım sağlar.

Yoğun Çalışma Altında Güç ve Yüksek Verim

80 Plus Gold belgesi bulunan Core Reactor güç kaynağı, yoğun çalıştığı zamanlarda bile %90 verim sunar. Yüksek güç tüketimi gerektiren bir PC sisteminde bile 750 Watt ile ihtiyacınız olan güce ürün ile sahip olabilirsiniz.

Kompakt Yapı

Core Reactor markasının ürettiği güç kaynağı çok iyi düşünülmüş bir tasarıma ve kaliteli bileşenlere sahip olmasının yanı sıra kompakt yapısıyla dikkat çeker. Modüler ve kompakt yapısı sayesinde güç kaynağı çok fazla kablo kalabalığı yapmaz ve sistem oluşturma sürecinde işinizi kolaylaştırır.

Yüksek Kalite

Yüksek Japon mühendisliğiyle üretilmiş güç kaynağı kullanıcılarına kalitesi ile güven verir ve istikrar sağlar. Dalgalanma ve gürültüyü son derece düşük seviyeye indiren bir teknolojiyle üretilmiş ürünü yüksek kalitesiyle uzun yıllar boyunca sistemlerinizde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CORE REACTOR 750G-BKCEU 750W 80 PLUS GOLD POWER SUPPLY GÜÇ KAYNAĞI
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
XPG
Henüz yorum yok