HP Pavilion 17.3 Gaming Notebook Sırt Çantası 6EU58AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Navas Teknoloji Ticaret A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyun Keyfinizi Her Yere Taşıyın

HP Pavilion 17.3 Gaming Notebook Sırt Çantası, oyun severlerin seyahat etme şeklini değiştiren tasarım ve fonksiyon özelliklerine sahiptir. Dayanıklı tasarım, ergonomik taşıma ve 17.3 inçlik diyagonal geniş yerleşim kapasitesiyle gittiğiniz her yere oyun keyfinizi rahatça taşıyabilirsiniz.

En Büyük Donanımları Taşıyın

17.3 inçlik çapraz yerleştirme kapasitesi en geniş oyun bilgisayarlarını, tablet veya diğer donanımları rahatlıkla taşımanızı sağlar. Oyun için gerekli temel donanımların yanı sıra adaptör, powerbank, klavye, mouse, USB, kablo, bellek, hard disk ve daha pek çok araç ve gereci de düzenli şekilde saklayabilirsiniz.

Hassas Ekipmanlara Özel Bölüm

HP Pavilion 17.3 inçlik sırt çantasında oyun severlerin deneyimini yükselten ve donanımları güvenli bir şekilde saklamak için tasarlanan özel bölmeler de yer alır. Kulaklıkları saklamak için tasarlanan özel fermuarlı cep, düşmeyi önleyen kayışlarıyla her türlü hasara karşı koruma sağlar.

Kişisel Eşyalarınızı Güvenle Saklayın

Oyun dışındaki tüm ihtiyaçlarınızı özgürce yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanan HP Pavilion 17.3, küçük ve önemli eşyalara özel bölmeler de sunar. Küçük ve önemli eşyalara kolayca erişebilmenizi sağlayan ön fermuarlı cepte, anahtar, telefon, airpod, müzik çalar, kartlık, cüzdan ve çok daha fazlasını saklayabilirsiniz.

Oyun Keyfinizi Seyahatlere Taşıyın

Uzun seyahatlerde el bagajına kolayca monte edilen sırt çantası, dünyanın her noktasına oyun için ihtiyacınız olan donanımları götürebilmenize yardımcı olur. Su ve şemsiye için özel olarak tasarlanan bölme, açık hava maceralarındaki en zorlu koşullara karşı bile avantaj sağlar.

Akıllı Tasarım Ayrıntıları

HP Pavilion 17.3 Gaming sırt çantası, oyun severlerin her koşulda kullanabilmesi için güvenlik önlemi sunan tasarım ayrıntılarına sahiptir. Çantanın ön yüzeyinde bulunan özel yansıtıcılar, en karanlık ortamlarda da fark edilebilmenize yardımcı olur.

Yalıtımlı Özel Malzeme

Elektronik cihazların hassasiyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan Pavilion sırt çantası, su veya nem gibi koşullara dayanıklı malzemelerden oluşur. Yalıtımlı ve sağlam özel malzemesi sayesinde tüm donanımlarınızı her koşulda kuru tutabilirsiniz.

Ergonomik Taşıma Kapasitesi

En geniş çaptaki notebook ve diğer elektronik ekipmanlar için geliştirilen oyun çantası, özel yastıklamalı taşıma sapları sayesinde rahatsızlık vermeden uzun süre kullanılabilir. Hava aldıran özel file panele sahip HP Pavilion 17.3 sırt çantasını her koşulda kolayca kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Model Adı: Pavilion 17.3 Gaming Notebook Sırt Çantası
  • Ekran Boyutu: 17.3 inç
  • Bölme Sayısı: 2
  • Suya Dayanıklı: Evet
  • Müşteri Kategorisi: Üniseks
  • Tür: Sırt çantası
  • Ebatlar: 480 x 345 x 170 mm
  • Hacim: 20 lt

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.