Dexim DXBP10 Prime 15,6 inç Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dexim Geniş Hacimli Sırt Çantası

Taşınabilir bilgisayarlar için ayrı bir güvenli bölme bulunan Dexim Prime sırt çantası günlük okul ve ofis kullanımları için ideal ölçülere sahiptir. Kişisel eşyalarınızla birlikte elektroniklerinizi de rahatça taşıyabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Keten Kumaş

Dayanıklı keten kumaşı ile benzerlerinden ayrılan Prime sırt çantası, yoğun kullanımlarda oluşabilecek aşınma ve yıpranmalara karşı oldukça dirençlidir.

Nefes Alan Omuz Kayışları

Omuzdaki stresi azaltan nefes alabilir kayışlar hem kumaş hem de tasarım olarak konforlu kullanım sunar. Ağır yüklerde dahi rahatça taşıyabilir, günlük tüm aktivitelerde tercih edebilirsiniz.

Güvenli Laptop Bölmesi

Dolgu pedleri bulunan laptop ve tablet bölmesi 15.6 inçe kadar olan taşınabilir bilgisayarlarınızı güvenle taşımanıza olanak tanır. Ayrıca çanta içerisinde bulunan eşyaların hissini azaltarak eşyalarınızı daha rahat taşımanızı sağlar.

Unisex Tasarım

Herkesin tercih edebileceği tasarıma sahip sırt çantası unisex kullanıma uygundur. Elde taşımanız için tasarlanan taşıma sapı suni deri ile tamamlanmıştır. Bu sayede sırtınızda taşımak istemediğiniz zamanlarda rahatlıkla elinizde taşıyabilirsiniz. 

Özellikler

  • Malzeme : Keten kumaş, suni deri
  • Kapama: Fermuar
  • Laptop Kapasitesi: 15,6 inç

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.