E.C.A. Citius Premix 24 HM Kombi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

E.C.A. Citius Premix 24 HM

Yoğuşmalı kombiler arasındaki E.C.A. Citius Premix 24 HM ile doğal gaz tüketiminde yüksek verimlilik elde ederek başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bacadan dışarı atılmak üzere ayrılan gazın içerisindeki buharı enerjiye dönüştürmeyi başaran E.C.A. marka kombi sayesinde, doğal gaz enerjisini tam randımanla kullanarak evinizi ısıtabilirsiniz. 

Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli

Kullanıcı dostu kontrol paneliyle beğeni toplayan bu ürün, ısı ayarını hassas bir şekilde yapabilmeniz imkân tanıyan özelliklere sahiptir. Gövdesindeki kullanışlı ve ergonomik tuşlarda yer alan yazılar ve şekiller, kombiyi pratik bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Dijital ekran özelliğini de kullanımınıza sunan kombi, ısınma seviyesini sayısal olarak görebilmenize imkân tanır. Parlak ve geniş dijital ekran, yazıları net olarak okuyabilmenize yardımcı olur. Yerli kombi markaları arasında bulunan E.C.A. tarafından dizayn edilmiş olan Citius Premix 24 HM modeli, son derece hafif olmasıyla size montaj işlemlerinde kolaylık sağlamayı başarır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ECA CITIUS PREMIX 24 HM DG
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Max Isı Gücü
26 KW
Isıtma Tekniği
BELİRTİLMEMİŞ
Isıtma Kapasitesi (lt/h)
20.640 KCAL/H
Yakıt Tipi
DOĞALGAZ
Eşanjör Tipi
ÇİFT EŞANJÖR
Baca Tipi
HERMETİK
Ağırlık (gr)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Desi
67
Marka
ECA
Henüz yorum yok