Sepet 0

Uğur Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Uğur Klima Modelleri: Akıllı ve Etkili İklimlendirme Çözümleri

Uğur klima, ortamın ısı değerinin yükseltilmesi ya da alçaltılması adına tasarlanmış olan bir üründür. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan Uğur klima modelleri, zaman ayarlı kapanma sistemi ile belirlenen saatte kendiliğinden kapanır. Bunun yanı sıra uyku modu ve turbo modu olmak üzere farklı modlara sahiptir. Böylelikle ortamın ihtiyaç duyduğu sıcaklık değerini oluşturmak amacıyla yenilikçi bir şekilde çalışır. Sahip olduğu LED göstergeler, sıcaklığın son derece kolay bir şekilde takip edilmesini olanaklı hale getirir. Siz de Turkcell Pasaj ısıtma ve soğutma sistemleri kategorisinde bulunan Uğur marka klimaları inceleyebilir, taleplerinizi karşılayan ürünleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Performans Sunan Uğur Klimalarının Özelliklerini Keşfedin

Uğur klima modelleri, gelişmiş performans sunan özellikleriyle ön plana çıkar. Ortamdaki havanın ısıtılması ve soğutulması konusunda son derece başarılı olan ürünler, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir.

Uğur klima modellerinin gelişmiş performansı doğrudan etkileyen özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

Enerji Verimliliği: Yüksek enerji verimliliği ile Uğur marka klima modelleri, klima maliyetinin düşmesini sağlar. Ayrıca enerji verimliliği, klimanın çok daha uzun bir süre kullanılmasına imkan tanır.

 • Isıtma Fonksiyonu: Soğuk aylarda klimanın etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan ısıtma fonksiyonu, modelin gelişmiş bir performans göstermesine katkıda bulunur.
 • Soğutma İşlevi: Uğur marka klimalarda yer alan soğutma işlevi, klimanın yaz aylarında efektif bir şekilde kullanılmasını mümkün hale getirir.
 • Filtreleme Sistemi: Güçlü filtreleme sistemine sahip olan klimalar, ortamda bulunan partiküllerin giderilmesine katkıda bulunur. Bu durum, klimanın yüksek bir performans göstermesini sağlar.

Belirtilen özelliklerin her biri, Uğur marka klimaların performanslarını olumlu yönde etkiler.

Kolay Kontroller Sağlayan Uğur Klimalar ile Ortam Havasını Değiştirin

Gelişmiş kontrol panelleri ve uzaktan kumanda desteği, Uğur klima modellerinin sağladığı avantajlar arasında yer alır. Uzaktan kumandalı Uğur marka klimaların kullanıcılara sunduğu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Klima, kullanıcı tarafından uzaktan son derece rahat bir şekilde kontrol edilebilir. Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan kumanda üzerinde ayar tuşları mevcuttur. Bu sayede klimanın sıcaklık değerinin belirlenmesi başta olmak üzere pek çok ayar sorunsuz bir şekilde yapılır.
 • Kullanıcı, klimanın ayarını pratik bir şekilde yapmasını sağlar. Bu ise zamandan tasarruf edilmesi anlamına gelir.
 • Bazı modellerin uzaktan kumandalarında modlar arasında geçiş yapılmasını sağlayan tuşlar da bulunur. Böylelikle zahmetsizce mod değişikliği yapılabilir.

Belirtilen hususların her biri, Uğur marka klimalarda bulunan uzaktan kumanda sisteminin kullanıcılar için avantajlı yanlarını ifade eder.

Sessiz Çalışma ile Güçlü Performans Sunan Uğur Klimalar

Uğur klima özellikleri arasında yer alan sessiz çalışma, ortamda bulunan kişilerin rahatsız olmasını engellediği için son derece dikkat çeker. Çalışma esnasında ışık ve ses seviyeleri azalır. Kullanıcılar için çok daha konforlu bir ortamın oluşmasını sağlayan Uğur klima modelleri, bu nedenle yatak ve çalışma odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Yatak odalarında tercih edilen klimalar, kullanıcıların uyku kalitelerini olumsuz bir şekilde etkilemez. Çalışırken ses seviyesi minimuma indiğinden kullanıcılar çok daha kolaylıkla uykuya dalabilir.

Enerji Verimliliği Sağlayan Uğur Klimalar ile Doğa Dostu Teknoloji

Uğur internet klima ve Uğur kombi klima modellerinin her biri, enerji verimliliği sunar. Uğur inverter klima, DC inverter teknolojisi sayesinde çalışma esnasında çok daha az enerji harcar. Bu ise kullanıcı için bir dizi avantaj anlamına gelir. Turkcell Pasaj beyaz eşyalar kategorisinde yer alan Uğur marka klimalardaki enerji verimliliğinin faydaları genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Çalışma sırasında çevreye çok daha az zarar verir. Çünkü daha az enerji tüketimi, sera gazı emisyonlarının minimize edilmesini sağlar. Bu ise çevresel etkilerin azaltılması anlamına gelir.
 • Daha az enerji tüketimi, elektrik faturalarında tasarruf sağlar.
 • Enerji tasarrufu sunan Uğur marka klimalar, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için çok daha uzun süreli kullanımlara imkan tanır.
 • Gelişmiş teknoloji ile tasarlandıkları için çok daha yüksek bir performans gösterir.

Bu ve bunun gibi hususların her biri, Uğur 9000 ve 12000 btu klima başta olmak üzere çeşitli modellerin sunduğu avantajlar arasında yer alır.

Şık ve Modern Tasarımlı Uğur Klimalar ile Evinizde Stilinizi Yansıtın

Uğur klima modellerinin her biri, son derece şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. Ürünlerde tercih edilen renkler, yaşam alanlarında eşsiz bir atmosfer elde edilmesini sağlar. Çoğunlukla beyaz renk kullanılır. Beyaz, ortamın çok daha sade ve ferah bir görünüme ulaşmasına katkıda bulunur. Bunun yanı sıra beyaz renk klimalar, yaşam alanında bulunan diğer mobilyalarla da uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Uğur klima 9000, 12000, 18000 ve 24000 başta olmak üzere Uğur imzasını taşıyan modellerin her birinde kullanılan malzemeler, kolay temizlenebilir özelliktedir. Bu durum, klimanın çok daha hijyenik bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Klimanın bakım ve temizliğinin düzenli olarak yapılabilmesi, çok daha estetik kullanılmasını mümkün hale getirir.

Uğur Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uğur klima 12000 ve 24000 btu olmak üzere farklı modellerin tercihinde dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunur. Kullanıcı talepleri farklılık gösterebildiği için ürün seçiminde dikkat edilmesi gerekenler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Klimayı kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre uygun bir klima modeli tercih edin. Büyük alanda, çok daha geniş klimaların kullanılması gerekebilir.
 • Uzun vadeli kullanımlar için enerji tasarruflu klimalar ideal bir seçenek olabilir. Çünkü bu tür klimalar, kullanım sırasında çok az enerji harcar. Bu ise elektrik faturalarının azaltılmasına katkıda bulunur.
 • Uğur klima satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus filtreleme sistemidir. Güçlü bir filtreleme sistemi, ortamda bulunan partiküllerin giderilmesi anlamına gelir. Bu ise çok daha temiz bir havayı mümkün kılar. Bunun yanı sıra ortamdaki kötü kokuların da güçlü filtreleme sistemi sayesinde giderildiğini söylemek olanaklıdır.
 • Klimanın çok düşük ses seviyesinde çalışması, yaşam alanlarında bulunan kişilerin yaşam kalitelerini olumlu yönde etkiler. Bu nedenle daha sessiz çalışan klimalar hem ofis hem de yaşam alanları için ideal seçenekler arasında yer alabilir.
 • Uzaktan kumanda ile çalışabilen klima modelleri, kullanıcının cihaz ayarlarını çok daha hızlı bir şekilde yapmasını sağlar. Bu nedenle uzaktan kumanda sistemine sahip modeller ile zamandan tasarruf edilebilir.

Bu tür faktörlerin yanı sıra Uğur klima fiyatları da ön planda tutulmalıdır. Modelin özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bütçenize uygun modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Ev İklimini Baştan Yaratan Uğur Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Uğur klima, ortamda bulunan sıcaklığın son derece yenilikçi bir şekilde değiştirilmesini sağlayan tasarıma sahiptir. Birçok farklı modeli bulunan Uğur marka klimalar hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir. Soğuk havalarda ortam sıcaklığının arttırılmasını destekler. Bunun yanı sıra yaz aylarında sıcak havayı içeri hapseden klima, ortamda bulunan sıcaklık değerlerinin düşürülmesine katkıda bulunur.

Yenilikçi özellikleriyle Turkcell Pasaj klimalar kategorisinde yer alan Uğur marka ürünleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​