Sepet 0

Sigma Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1586 Ürün)
Sırala
Temizle

Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde Yenilik: Sigma Klima Modelleri

Sigma klima modelleri, gelişmiş ısıtma ve soğutma yetenekleriyle hayatınıza teknolojik bir dokunuş yapar. Hızını içinde bulunduğu alanın ihtiyacına göre ayarlayan klimalar, her mevsim kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

İnverter sistemli Sigma marka cihazlar, sahip olduğu akıllı işlevler ile düşük enerji kullanır ve israfın önüne geçmeye yardımcı olur. Düşük seste çalışma özelliği, kendi kendini temizleme niteliği ve NANO-AQUA Sterilizasyon gibi işlevlere sahip klimalar arasında seçim yapabilirsiniz.

Sigma ısıtma ve soğutma sistemlerinde bulunan NANO- AQUA Sterilizasyon özelliği, kişilerin kapalı ortamda dahi kendini rahat ve ferah hissetmesine yardımcı olur. Bu özellik için ormanda olduğunuzu hayal edebilir sonrasında derin bir nefes alabilirsiniz. Canlandıran, keyiflendiren ve huzur veren bu özelliğin etkisi sayesinde en bunaltıcı günlerde bile orman serinliğini hissedebilir ve rahatlayabilirsiniz.

Performansı ile Öne Çıkan Sigma Klimalar ile Konforlu Evler

Yüksek performansıyla öne çıkan Sigma klima modelleri, kullanıcıların konforlu bir ev ortamında dinlenmesini sağlar. Wi- Fi kontrolü, pratik hava akımı desteği ve turbo soğutma gibi özellikler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilir ve diğer işlerinize daha fazla enerji verebilirsiniz.

Sıcak bir yaz günü acele ile evinize dönmüş olabilirsiniz. Bu durumda hızla serinlemek için uzaktan kumandayı aramanıza gerek kalmaz. Sigma klima ile entegre çalışan “hOn” uygulaması, mobil cihaz üzerinden kontrolü size bırakır ve hayatınıza kolaylık katar. Bunun yanı sıra klima üzerindeki kullanıcı dostu paneller de kişiselleştirilmiş kontrollere izin vererek ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi sunar.

Sigma kaset tipi klima ve salon tipi cihazlarda bulunan motor sistemi yüksek performans ve üst düzey enerji tasarrufu sağlar. Klimalardaki DC motorun yanı sıra ısı değiştirici sistem de buna katkıda bulunur. Sigma 24000 BTU klima gibi modeller, sahip oldukları inverter teknolojisiyle cihaz sisteminin sabit çalışan bir sisteme göre daha avantajlıdır ve bu özellik sayesinde klimayı çalıştırdığınızda hızla soğutma ya da ısıtma elde edebilirsiniz.

Çeşitli Modlar Sağlayan Sigma Klimalar Her Duruma Uygun Çözümler

Sigma salon tipi klima modellerinde birçok mod bulunur. Düşük seste çalışma modu, bunların en öne çıkanıdır. Sıcak yaz günlerinde klimayı en güçlü programda çalıştırsanız bile sessiz mod özelliği sayesinde gürültü yaşamaz ve sessizliğin konforunu yaşayabilirsiniz. Sigma klima modelleri, fısıltı sessizliğinde çalışma performansıyla ofiste işe odaklanabilmenize yardımcı olur. Evde bebeği olanlar da sessiz moddan yararlanarak bebeklerinin gece uykusunu destekleyebilir.

Sigma klimalarda bulunan Turbo soğutma programı, iç mekânların hızla soğumasını sağlayarak bunaltıcı günlerin yarattığı olumsuz etkiyi kırar. Yüksek performans sunan Turbo modunda çalışan klimalar, maksimum kapasite kullanır. Ancak bunu yaparken kullanım ömründe herhangi bir azalma olmaz. Motorun daha yüksek frekansta çalıştığı turbo soğutma modunu kullandığınızda elektrik faturalarından çekinmenize gerek yok. Çünkü Sigma 48000 BTU salon tipi klima gibi modellerde enerji verimliliği ön plandadır.

Gelişmiş Filtreleme Sistemi Sunan Sigma Klimalar ile Temiz Hava

Sigma 12000 klima gibi modellerde bulunan gelişmiş filtre özellikleri temiz hava ile ortamın hijyenik olmasını sağlar. Cihazların içinde bulunan gümüş nano-parçacıklar, sağlığı tehdit eden küf ve bakterileri öldürmek için çalışır ve bu da ortamdaki havanın hijyenik ve sağlığa yararlı olmasını mümkün kılar. Sigma klima çeşitlerinde bulunan filtreleme sistemi, aynı zamanda en küçük partikülleri dahi filtreleyebilir.

Sigma klima modellerinde kullanılan filtre malzemesi yüksek kaliteden ve birinci sınıf malzemeden oluşur. Bu da filtrenin küçük partikülleri yakalayarak hava kalitesini artırmasına yardımcı olur. Ayrıca cihazlarda kullanılan filtrelerin içerdiği malzemeler, kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Sigma marka klimalarda bulunan kendi kendini temizleme özelliği de filtre kalitesini destekler. Bu özellik, havadaki nemi kullanır ve evaporatörü dondurarak ortamdaki kirleri ortadan kaldırır. Böylece klimadan çıkan hava sağlıklı olur.

Enerji Verimliliğine Sahip Sigma Klimalar ile Bütçe Dostu Soğutma

Sigma klima özellikleri arasında olan enerji verimliliği, klimadan aldığınız verimi yükselterek bütçenize katkıda bulunur. Hava akımı kontrolünde seçenek sunan klima modelleri; güçlü, yüksek, orta, düşük ve sessiz gibi seçenekleriyle enerji verimliliğinden maksimum seviyede yararlanmayı sağlar. Cihazı turbo seviyesinde çalıştırsanız da enerji kaybından endişe etmenize gerek kalmaz. Sigma klimalardaki özel teknoloji, cihazın soğutma sistemini dinamik şekilde kontrol eder ve böylece elektrik faturası minimuma iner.

Sigma klima 24000 gibi cihazlar, A sınıfı enerjinin farklı seviyelerinde sunulur ve tercihe bağlı olarak satın alınan ürünlerin tümünde enerji verimliliği bulunur. A+++ sınıfında sunulan klimalar nispeten daha pahalı olsa da uzun vadede elektrik tüketimini azaltarak bütçeye destek olur. Bunun yanı sıra klimalarda yer alan R32 gazı özelliği de satın aldığınız cihazın doğa dostu olmasını sağlar. Bu gaz sayesinde ortama salınan gazın çevreye herhangi bir zararı olmaz.

Duvarınızdaki Estetik: Sigma Klimalar ile Evinizde Tarzınızı Gösterin

Sigma klima modelleri, yüksek verimlilik ve şık tasarımı bir arada sunar. Zarafeti önceleyen tasarımdaki ürünler, evdeki diğer beyaz eşyalar ile kolayca uyum sağlayabilir. Siyah, metalik gri ve beyaz gibi klasik renklerden oluşan cihazlar, koyulduğu ortama benzersiz bir hava katar. Cihaz üzerinde bulunan kontrol panelleri ise son derece sade düşünülmüştür.

Sigma Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sigma marka klima satın almaya karar vermişseniz ve seçim noktasında kafa karışıklığı yaşıyorsanız aşağıdaki maddelere göz gezdirebilirsiniz;

  • Klima Tipi: Sigma klima, salon tipi ve kaset tipi olmak üzere çeşitlenir. Salon tipi modeller duvara monte edilirken kaset tipi modeller tavana monte edilir. Bu iki klima tipinin görünümü, kullanımı ve fiyatı birbirinden farklıdır.
  • BTU Değeri: Klimaların BTU değerine bakarak soğutma kapasiteleri hakkında fikir yürütebilirsiniz. Örneğin Sigma klima 18000 modelinin soğutma kapasitesiyle 9000 modelinin kapasiteleri aynı olmayabilir. Buna karar verirken ürünü aldığınız ürünün boyutunu göz önüne alabilirsiniz.
  • Filtreleme Sistemi: Sigma marka klimalarda kullanılan filtreleme sistemlerini inceleyebilir ve bilinçli bir seçim yapabilirsiniz.
  • Gürültü Seviyesi (dB): Klimanın çalışırken aşırı gürültü çıkarması kimsenin istemediği bir durumdur. Ultra sessiz çalışma özelliğine Sigma marka cihazları gönül rahatlığıyla kullanabilir ve geceleri kesintisiz uyuyabilirsiniz.
  • Akıllı Özellikler: Sigma klimalarda bulunan otomatik yeniden başlatma, uzaktan kumanda kontrolü, ultra sessiz mod ve yüksek enerji verimliliği gibi özellikleri göz önüne alarak önceliklerini belirleyebilirsiniz.

Sigma marka klimalar arasında seçim yaparken bütçeyi de göz önüne almalısınız. Sigma klima fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar vardır. Model, soğutma seviyesi, kapasite, boyut, renk ve nitelik gibi faktörler, ürünün fiyatına doğrudan etki eder.

Ev Teknolojisine Yenilik Getiren Sigma Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Sigma klima modelleri; yüksek enerji verimliliği, farklı kademede fan özelliği, NANO- AQUA Sterilizasyon niteliği, kaliteli filtre, kendi kendini temizleyebilme ve özel kontrol programı gibi işlevlere sahiptir. Her klima modeli kendi içinde farklılık gösterse de tümündeki ortak özellik yüksek performansta artırılmış enerji verimliliğidir. Turkcell Pasaj’ın geniş ürün gamında Sigma klima 9000, 12000, 18000 ve 24000 gibi ürünleri inceleyebilir ve tek tıkla sepete ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla

​​