Silverlit Hydrocopter U.K. Helikopter 2.4G - 3CH Gyro

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silverlit Hydrocopter U.K. Helikopter

Silverlit Hydrocopter (3 CH + Gyro) - İç / dış mekan uçuşuna uygun, karadan ve sudan kalkabilme veya inebilme özelliğine sahiptir.
2.4Ghz uzaktan kumandalı helikopter. Sabit uçuş için dahili Gyro sabitleyici ile uçmak kolaylaşır. 3 kanallı amfibi helikopter. Suya dayanıklı gövde, helikopterin suya inmesine veya kalkış yapmasına izin verir. Optimum hız ve denge kontrolü.

Suda ve Karadan Kalkış

Hydrocopter’ı suya ya da karaya koyduktan sonra kumandadaki parmak tetiğini hafifçe çekerek hareket etmesini sağlayınız. Kalkış için kumanda üzerinde bulunan ‘Fly/Stick(İniş/Kalkış)’ butonunu kullanınız. Kalkış modundan iniş moduna geçmek içinse ‘Throttle (Parmak tetiği)’ düğmesini çekiniz.

Kumandadan Şarj Özelliği

Hydrocopter şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve hydrocopterin ‘Off’ konumuna alarak, su geçirmez kapağı çıkartın ve şarj aparatını hydrocopterdeki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin.

Özellikler

PİL ÖZELLİKLERİ

  • Helikopter: 1 x 3.7 V 200mAh Li-PO Şarj Edilebilen pil (Dahildir)
  • Kumanda : 4 x 1.5 V"AA" boyutlu Piller (Dahil değildir)
  • +8 Yaş için uygundur

Kutu İçeriği
  • 1 x Helikopter
  • 1 x Kumanda
  • 4 Adet Yedek Pervane
  • Pervane Değişim Aparatı
  • Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.