Silverlit Hybrid Glider

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silverlit Hybrid Glider  ile Tanışalım !

Speed Glider, Drone ve Uçak olarak 2 Modu olan Hibrit bir İç Mekan Jetidir, Uçak Modundayken Kalkış Yapacak ve neredeyse 1 metreden daha az alanda keskin dönüşler yapabilecek.
Değiştirilebilir Gövde ; Kutu içerisinde 1 adet uçak mekanizması ve 2 adet gövde bulunmaktadır. Gövdelerden istediğinizi uçak mekanizmasına yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Uçak ve Drone Modu

Silverlit Hybrid Glider helikopter inanılmaz kontrol ve harika iç mekan uçuşunu yaşayın.
2 uçuş modu ile donatılmıştır, Uçak modu ve Drone modu. İrtifa kilidi ile donatılmış, havanın ortasında bile Jet Modundan Drone Moduna geçilebilir. Bir uçak gibi ileri uçmak için uçak moduna veya dikey uçuş için drone moduna geçin. Uçuş ve kolay kontrol için bir otomatik kalkış ve iniş düğmesi içerir. 

Rakibini Yen ve Yarışın Galibi Ol!

Oyuna Başlayabilmek için Drone’u havalandırın. Başka bir Drone’un atış mesafesindeyken, kumandadan ses efektleri duyacaksınız. Ve Shoot – Atış butonuna bas, ilk vurulmada Drone sağa ve sola doğru 3 kez süzülecek. Ikinci vurulmada sağa ve sola doğru 6 kez süzülecek. Üçüncü vurulmada Drone iniş yapıp durana kadar saat yönü tersine dönecektir. Bu durumda yenilmiş olacaksınız.

Özellikler 

  • Helikopter : 1 x 3.7 V 350 mAh Li-PO Şarj Edilebilen Pil (Dahildir)
  • Kumanda : 3 x 1.5 V"AA" boyutlu Piller (Dahil değildir)
  • +14 Yaş için uygundur

Kutu İçeriği
  • 1 x Uçak Mekanizması
  • 2 Adet Uçak Gövdesi
  • 1 x Kumanda
  • Usb Şarj
  • 4 Adet Yedek Pervane
  • 4 Adet Koruyucu Halkalar
  • Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.