Maisto Tech Cyklone 360 82066 Uzaktan Kumandalı Motor

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Muhteşem Tasarımlı Maisto Cyklone 360 Motoru Çok Seveceksiniz!

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı motor modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürünler sunar. Maisto`nun tasarladığı uzaktan kumandalı motorlar, orijinal lisanslı modellerdir. Aynı zamanda bu ürünler, çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlar.

Maisto Tech Cyklone Kendi Etrafında 360 Derece Dönebilir

Uzaktan kumandalı Cyklone; full fonksiyonlu şekilde, ileri-geri ve sağa-sola hareket eder. Aracın arka tekerlekleri yana doğru eğilebilirken,aynı zamanda 360 derece de kendi etrafında dönebilir. Kendi etrafında dönerken de tekerleklerinde yer alan LED ışıklar sayesinde muhteşem görüntüler ortaya çıkarır.

Özellikler

  • 8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:
  • Araç 4 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.