Cubic Fun 3D 60 Parça Puzzle Küçük Artistin Evi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuğunuz Kendi Oyuncağını Güvenle Yapsın

Bittiğinde 3 katlı bir bebek evine dönüşen Küçük Artistin Evi 3D Puzzle ile çocuğunuz kendi oyuncağını inşa etmenin hazzını yaşayabilir. Üstelik 3D yapbozu yapmak için makas veya yapıştırıcı gerekmez. Birbirine geçmeli EPS köpükten ve kağıttan üretilen puzzle parçaları çocuğunuzun mantıksal düşünme yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunur. Bir ressamın evi olarak tasarlanan 3 katlı mini evin 5 odasında da hareket edebilen 3D puzzle mobilyalar yer alır. Hareketli ressam figürü ve mobilyalar sayesinde çocuğunuz 3D yapbozu bitirdikten sonra da oyuna devam edebilir.

Diğer Özellikler

  • Yaş: 8 ve üzeri
  • Parça sayısı: 60
  • Model Boyutları: 45 x 25.5 x 58 cm
  • Kutu Boyutları: 44.6 x 33.4 x 6 cm
  • Zorluk derecesi: Orta

Genel Özellikler

Parça Sayısı
60

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.