Baby Secrets Sürpriz Figür ve Beşik Seti 76923-1

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Baby Secrets Sürpriz Figür Ve Oyun Seti İle Eğlenceli Dakikalar Sizi Bekliyor…

Bu set ile bebeklerin eğlencesine ortak ol! Bebekleri küvete daldır ve cinsiyetlerini öğrenmeye hazır ol! Setin içerisinden 2 adet bebek ve küvetin içerisinden 1 adet sürpriz bebek çıkıyor. Sınırlı sayıdaki simli bebeği bulun. 50’den fazla bebek çeşidi ile Baby Secrets dünyasına sizde katılın ve eğlenceli dakikalar geçirin!

Renk Değiştiren Bebek Bezi

Küveti suyla doldur, bebeği suya sok ve sürpriz Bebeğin erkekse mavi olacak, kız ise pembeye dönüşecek! Şimdi de sevimli bebeğinize bir isim verin ve doğum kartına adını yazın! Ürünün; Beşik Seti, Bebek Arabası Seti ,Mama Sandalyesi Seti , Sallanan At Seti olmak üzere 4 farklı modeli bulunmakta olup ayrı ayrı satılmaktadır.

Özellikler

  • 4 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve yetişkin gözetimde kullanılmalıdır.
Kutu İçeriği
  • Set içerisinde; 3 x Bebekler - 1 x Beşik - 1 x Küvet - 3 x Doğum Sertifikaları - 1 x Koleksiyoner Kılavuzu bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.