Volkano Disney Frozen Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Sevdiğiniz Şarkıları En Sevdiğiniz Kahramanla Dinleyin

Disney’in en sevilen karakterleri Elsa ve Anna  görselli kulaklılar ile kahramanlar artık yanınızda. Kulaklık modülleri, üstün konfor ve güvenlik için yumuşak köpükten tamponlara sahiptir.

Çocuğunuzun Kulağı Güvende

Güvenle müzik dinlemek için 88 dB ile sınırlanmış maksimum ses seviyesi. Çocuk Kulaklığı, ses seviyesinin çocuğunuz için güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Güvenli bir dinleme deneyimi için maksimum ses seviyesi 88 dB ile sınırlandırılmıştır. Kulaklıkların ses seviyesi 88 db ile limitli olduğu için çocuğunuz dinlediği müziğin sesini maksimum seviyeye çıkartsa bile sadece 88db ile sınırlı bir ses duyabilecek.

Üstün Konfor ve Uyum İçin Baş Bandı

Baş bandı o kadar rahattır ki saatler boyunca keyifle takabilirsiniz. Çocukların kafalarında kulaklık olduğunu unutacakları kadar rahattır. Volkano Disney Frozen Çocuk Kulaklığınız nerede olursanız, dinlediğiniz müzikten keyif almanızı sağlar. Hoparlör sürücüleri, tam dengeli ses verir.

Özellikler

  • Disney Frozen Kulaklık
  • 88dB ses seviyesi ile çocukların kullanımına uygundur
  • Ergonomik ve ayarlanabilir baş bandı
  • Yumuşak Kulak Süngerleri
  • Dayanıklı malzeme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.