E2M Spiral Silikon Kablo Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yaygın Kullanım

Tüm şarj cihazı ve data kabloları, kulaklıklar için yaygın ve kolay kullanım sağlar. Her türlü kabloya rahat bir şekilde takılır.

Etkin Koruma

Kolayca takılabilen spiral silikon kablo koruyucusu, esneklik, gerilme ve rahatlık sağlayan yapısı ile kablolarınızın deforme olarak kopmasını etkin bir şekilde engeller. Hatta evcil hayvan ısırıklarından bile kablonuzu koruyabilir. Kablonuzun ömrünü uzatır. Bütçe dostudur. 

Hassas Dokunuş Bol Renk

Yumuşak ve hassas yapısı ile, sadece dokunmak bile stresinizi rahatlatabilir. Çok çeşitli renk seçeneği ile beğeninize sunulmuştur.

Özellikler

  • Bir paket içerisinde dört adet değişik renklerde spiral silikon kablo koruyucu bulunur
  • Kabloları korur

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.