Lenco LS500OK Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İki Harici Hoparlör

İki harici hoparlörü sayesinde müzik keyfini sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olur. Hoparlörleri pikabın iki yanında hem yüksek performans hem de hoş bir görüntü sağlar.

Özel Tasarım Ahşap Pikap

Özel tasarımıyla klasik pikap görünümüne sahiptir. Ama son teknolojiyi de kullanarak sesleri aktarmanıza destek olur. Eski plaklarınızı keyifle dinleyebilmenizi sağlar.

Akıllı Cihazlardan Ses Aktarımı Avantajı

Akıllı cihazlarınızın hepsinden istediğiniz ses ve müzikleri kolaylıkla aktarmanıza destek olur. Bluetooth özelliği ile kısa sürede bağlantı sağlamanız mümkündür.

Masa Üstü Kullanım

Pikabınızı masa üzerinde konumlandırarak kullanabilirsiniz. Bu sayede ekstra bir alana ihtiyaç duymazsınız.

Otomatik Durdurma İmkanı

Müzik dinlerken pikabı otomatik olarak durdurma sistemi ile pikabın üzerinde çizikler oluşmasına engel olur. Kayışlı çalışma sistemiyle plaklarınıza nazik davranır ve uzun yıllar müzik dinlemenizi sağlar.

Plastik Kapaklı Dizayn

Plastik şeffaf kapak kullanılmadığı zamanlarda kapatılabilir. Pikabın içine tozların girmesine engel olan bu sistem görüntü olarak da estetik bir hava katar. Ayrıca kapak döner tablanın da korunmasını sağlar.

Kaliteli ve Net Ses

Hoparlörleri sayesinde kaliteli ve net olarak müzik dinleyebilirsiniz. Yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorsanız hoparlörler size avantajlı bir kullanım sağlar.

Estetik ve Kullanışlı

Ahşap görünümlü pikap tasarımı ve tek tuşla kullanımıyla pratik bir üründür. Evinizde istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz modern ve estetik yapıdadır. Kapaklı veya kapaksız halde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hoparlör: Harici
  • Hoparlör sayısı: 2 x 30 W
  • Dönüş hızı (RPM): 33/45
  • Bluetooth: Var
  • DJ/Performans: Yok
  • Çıkışlar: Stereo RCA
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Görünüm: Modern
  • Kullanım Şekli: Masaüstü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.