ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Ajda Pekkan Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Müziklerinizi Yedi Farklı Biçimde Dinleyin

Bir pikaptan çok daha fazlası olan ION Superior ile AM/FM radyo dinleyebilir, kaset ve CD’lerinizi çalabilirsiniz. Ayrıca, Bluetooth, USB veya AUX bağlantılardan herhangi birini destekleyen tüm cihazlarınızdaki müzik ve ses dosyalarını bu pikap aracılığıyla oynatabilirsiniz.

Dahili Amplifikatör ve Hoparlör Avantajı

Kasasında bulunan güçlü amplifikatörü ve geniş frekans aralığına sahip hoparlörleri sayesinde ek olarak hiçbir ses sistemi ekipmanının kullanılmasına gerek bırakmayan ION plak çalar, tek başına evinizde bir müzik köşesi oluşturabilecek özelliktedir.

Tüm Plaklarınızı Çalabilen Pikap

Plaklarda bulunan üç farklı devir türünün (33, 45, 78) hepsi ile uyumlu hız ayarına sahip olan Superior pikap ile favori müzisyenlerinizin en güncel plaklarını çalabilir, antika taş plaklarınızı dinleyebilirsiniz. Ayrıca pikabın yanında hediye olarak gelen Ajda Pekkan'ın “Sen Mutlu Ol” plağını çalarak nostaljik anlar yaşayabilirsiniz.

Berrak Ses performansı Sağlayan Kayış Sistemi

Belt-drive da denen ve motorun döner tablaya direk bağlanmasından oluşabilecek titreşimleri önleyen bir sistemi olan bu ürün ile plaklarınızı ses kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan dinleyebilir, plaklarınızı döner tablanın aşırı titreşiminden kaynaklanabilecek olası çizilmelerden koruyabilirsiniz.

Kablosuz Müzik Aktarma Fonksiyonu

Bluetooth özelliği olan tüm cihazlar ile bağlantı kurabilen bu pikaba telefon ve tabletinizdeki müzikleri kolaylıkla aktarabilir, sevdiğiniz şarkıları ve oynatma listelerinizi ION Superior kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Bağlantı seçenekleri

Superior plak çaları tek olarak kullanabileceğiniz gibi RCA girişleri aracılığıyla halihazırda sahip olduğunuz ses sistemlerine bağlayarak tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.

Plaklarınızı Her Yerde Dinleyin

USB bağlantıyı destekleyen bu pikap ile çaldığınız plak, CD, kaset ve radyo yayınlarını telefonunuz ya da flash belleğinize kaydedebilir, evinizdeki müzik keyfini her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kompakt Retro Tasarım

Masaüstü kullanıma uygun olarak sunulan bu pikabı evinizin en nadide köşesine yerleştirerek dekorasyonunuzu zenginleştirebilir, dilediğiniz plağı çalabileceğiniz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.