ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Neşet Ertaş Ölümsüz Türküler 1 Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Göz Kamaştıran Ahşap Tasarım ve Döner Tabla

ION Superior LP ahşap pikap, şık tasarımını zenginleştiren ahşap görünümüyle evinize muhteşem bir şekilde uyum sağlar. Estetik görünümünün yanı sıra kayış sistemli döner tablası sayesinde plak çalarken çıkan titreşimi en aza indirir. 


Neşet Ertaş Plağı Hediyeli

Pikabınızla birlikte gelen Neşet Ertaş’ın “Ölümsüz Türküler 1” plağını istediğiniz zamanda dinlemeye başlayabilir, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla müziğin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Tek Tuşla Yedi Farklı Kaynaktan Müzik Dinleme Keyfi

Plak, kaset, CD, Bluetooth, radyo, USB ve AUX özelliklerine sahip ION Superior LP ahşap pikap, 7 farklı kaynaktan müzik çalma özelliği ile ön plana çıkar. Hangi kanaldan müzik dinlemek istiyorsanız pikabın ön panelinde bulunan tuştan kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca pikapta bulunan kulaklık çıkışına kulaklığınızı takarak müziğinizi kişiselleştirebilirsiniz.


Bluetooth Özelliği ile Kablosuz Bağlantı

ION Superior LP pikap, Bluetooth özelliği ile size kablosuz bir şekilde müzik dinleme olanağı sunar. Pikabın üzerinde yer alan USB bağlantısı; MP3, WMA ve WAV dosyaları ile uyumlu bir şekilde çalışır.


Ses Dönüştürücü ve Dahili Kasetçalar Bir Arada 

Ses dönüştürücü özelliği sayesinde USB bağlantısından dinlediğiniz plakları ve diğer ses kaynaklarından gelen müzikleri dijital formata çevirir. Bunun için kutunun içinden çıkan  “EZ Vinyl/Tape Converter” CD’sini bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Ayrıca dahili kasetçalara sahip pikap ile eski kasetlerinizi çalabilirsiniz. Dilerseniz de bu kasetleri dijital ortama taşıyabilirsiniz.


Ses Performansı ile Eğlencenin Sınırlarını Zorla 

Dahili stereo hoparlör ve bir adet dahili amplifikatöre sahip olan ION Superior LP pikap, üstün sen kalitesiyle mükemmel bir performans vadeder. Dilerseniz müziklerinizi daha yüksek ses seviyesinde dinlemek için pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemleri ekleyebilirsiniz. 


LED Ekran Sayesinde Kontrol Sizde

Pikabın sunduğu LED ekran sayesinde dinlediğiniz müziklerin; parça numarası, kanalı, ve frekansları ile ilgili bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz. 


33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM Hızları Arasında Kolayca Geçiş


ION Superior LP ahşap hoparlörlü pikap; 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızlarına sahip müzikler arasında rahatça geçiş yapar. Böylece ne tarzda olursa olsun istediğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Yükseklik: 24.3 cm
  • Derinlik: 38.1 cm
  • Genişlik: 47 cm
  • Ağırlık: 8.6 kg
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Malzeme: Ahşap

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.